Dovolenka Last Minute Belek

Vyberte si z našej širokej ponuky dovolenkových destinácií.

Last Minute Belek vás nesklame!

Last Minute BelekČas letných dovoleniek sa neúprosne blíži a ak ešte nemáte vybratú svoju vysnívanú destináciu, možno by ste si to mali namieriť do Turecka, ktoré turistov nikdy nesklame. Vyskúšajte napríklad pomerne nové letovisko Belek, nachádzajúce sa neďaleko obľúbeného letoviska Antalya, ktoré je známe svojimi krásnymi pieskovými plážami a kvalitnými golfovými ihriskami. Last minute Belek uspokojí aj toho najnáročnejšieho cestovateľa. Belek má totiž perfektné stredomorské podnebie s viac ako 300 slnečnými dňami v roku, ale aj krásnu prírodu, úchvatné pohorie Taurus, tyrkysové Stredozemné more či niekoľko kilometrové romantické pláže s jemným pieskom - jednoducho ideálne miesto pre dokonalý odpočinok. 

Golf a iné športové aktivity na Beleku

Dovolenka Belek je populárna najmä u milovníkov golfu, pretože práve golf sa stáva hlavnou atrakciou tohto úžasného miesta. V Beleku nájdete až 6 kvalitných golfových ihrísk, ktoré sú samozrejme vzhľadom k miestnemu teplému počasiu pravidelne zavlažované.

Last Minute Belek

Golfové rezorty sú v tesnej blízkosti hotelov a svoje golfové zručnosti si na nich môžu overiť tak skúsení hráči ako aj úplní začiatočníci. Last Minute Belek je jednoducho golfovým rajom a golf si tu môžete  zahrať nielen počas sezóny, ale aj v zime a vlastne počas celého roka. Golfové ihriská tu pokrývajú obrovskú oblasť medzi pobrežnými hotelmi a cestami, preto ak na dovolenke radi relaxujete s golfovou palicou v ruke, potom je Last Minute Belek ideálne letovisko pre vás.

Belek je oddych aj dobrodružstvo

Dovolenka Belek bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom a to bez ohľadu na to, či od svojej dovolenky očakávate iba sladké ničnerobenie alebo zábavu a adrenalín. Belek ulahodí každému! Môžete sa tu celý dni povaľovať na čistých a nádherných pieskových plážach niekde pod palmou, kúpať sa v priezračne čistom mori a užívať si nadštandartné služby miestnych hotelov, kde sa budete cítiť ako v raji.

Ak ale zatúžite po adrenalíne, Belek vám ponúka vyskúšať možnosť vodných športov ako windsurfing, rafting, vodné lyžovanie, potápanie, šnorchlovanie alebo iné atrakcie ako napríklad horolezectvo. Milovníkov turistiky poteší aj výlet do hôr, pretože Belek je známy svojou nádhernou prírodnou scenériou. 

Čo treba vidieť?

Belek však toho ponúka omnoho viac než len golfové strediská a krásne pláže. Na svoje si tu prídu aj nadšenci histórie a archeológie na ktorých tu čaká množstvo kultúrnych pamiatok. Tou najväčšou je bezpochyby antický amfiteáter Aspendos z roku 155 s kapacitou až neuveriteľných 15 000 divákov.

Za návštevu stojí aj neďaleké mestečko Perge s najlepšie zachovalými rímskymi ruinami alebo známe mestečko Side s pozostatkami chrámov, domov a pod. Last Minute Belek vám umožní pozrieť si aj jednu z najnavštevovanejších prírodných krás - vodopády a prírodný park Kurrsunlu, kde na vás okrem dych berúcich vodopádov a jaskýň čakajú aj mnohé vzácne vtáky a rastliny. Nemenej krásne sú aj vodopády Manavgat či slávne termálne kúpele Pamukkale.

Neopakovateľná dovolenka Belek

Slnečná dovolenka Belek Last MinuteDovolenka Belek vás očarí aj vysokým pohorím Taurus, ktoré vytvára akúsi kulisu za týmto krásnym mestom. Dlhé piešočnaté pláže sú lemované borovicovými lesmi, no v okolí Beleku nájdete aj eukalyptové háje alebo olivové a citrusové plantáže, kde vzduch vonia neopakovateľnou vôňou. More je tu veľmi teplé a pokojné, sfarbené do tyrkysova a vďaka pozvoľnému vstupu ideálne najmä pre rodiny s malými deťmi.

Last Minute Belek vám jednoducho ulahodí po každej stránke. Belek je krásna a čistá oblasť Tureckej riviéry a svedčí o tom aj fakt, že túto oblasť vyhľadávajú aj morské korytnačky a kladú tu svoje vajcia.

Last Minute Belek s TUI Reisecenter

Turecko je obľúbenou dovolenkovou destináciou a niet sa čomu čudovať. Nádherná príroda, čisté pláže, priezračné more, ale aj vysoká kvalita služieb robí z tohto miesta skutočný dovolenkový raj. S našou CK TUI Reisecenter máte možnosť zakúpiť si Last Minute Belek ale aj dovolenku Belek za priaznivé ceny a sami sa tak presvedčiť o tom, že Belek je skutočne výnimočná dovolenková destinácia do ktorej sa budete chcieť opäť vrátiť.