Dovolenka 2018 - na plánovanie nie je nikdy príliš skoro

Nepodceňujte plánovanie vašej vysnívanej cesty, dovolenky, či medových týždňov. Začnite si plánovať dovolenku 2018 už dnes!

Dovolenka 2018

Mnoho krát sa stretávame so situáciou, že čas nám plynie ako voda a pri plánovaní dovolenky neostáva nič iné, len cestovať Last Minute. Aj keď je to tiež skvelá forma cestovania, v Last Minute dovolenkách prichádzame o možnosť výberu našej obľúbenej alebo vysnívanej destinácie. Preto skoré plánovanie a First Minute ponuky prichádzajú vhod.

 Dovolenka 2018 - Maledivy - TUI ReiseCenter

 

Prečo plánovať vpred s TUI ReiseCenter?

TUI ReiseCenter ponúka dovolenky do celého sveta, či hľadáte mestá plné histórie a architektonických pamiatok, mestá s rušným nočným životom a množstvom značkových obchodov, alebo pokojné pieskové pláže pripomínajúce raj na Zemi a 5 hviezdičkové hotelové rezorty. Príroda, turistika, vodné športy, prechádzky starobylým malebným mestom... toto všetko môžete spoznať aj na vašich cestách svetom. TUI ReiseCenter tiež ponúka a pripravuje novinky a nové ponuky, ktoré vám dovolenka 2018 prinesie.

Dovolenka 2018 - Sardinia - TUI ReiseCenter

 

Plán na dovolenku v ktoromkoľvek ročnom období

Vaša dovolenka 2018 sa môže niesť v duchu romantiky či dobrodružstva, napokon, na plánovanie nikdy nie je príliš skoro. Možno ste sa práve dozvedeli, že čakáte prírastok do rodiny a ešte ste si nestihli užiť medové týždne... Dovolenka 2018 je na to ideálna. Naplánujte si už teraz jedinečné chvíle strávené v zahraničí ako rodina. Spoznajte krásy fauny a flóry, ktoré ponúkajú exotické ostrovy, biele piesočnaté pláže alebo tropické pralesy. Každá krajina je jedinečná a vzácna svojim bohatstvom, ktoré ponúka príroda.

Dovolenka 2018 - Sicilia - TUI ReiseCenter

 

Jarná dovolenka 2018

Ak hľadáte ideálne ročné obdobie na mestskú dovolenku 2018, je ním jar. Okrem ideálnej teploty je jar skvelým ročným obdobím na dovolenku vďaka menšiemu návalu turistov a preto získate pokojnejšie turistické chodníčky, či dokonca nižšie ceny v centrách mesta.

Každoročne patria medzi najobľúbenejšie destinácie veľké metropoly ako Paríž, Londýn, Rím, New YorkAustrália.

Zaužívaná dovolenka v lete

Leto – svojimi horúčavami si leto vyslovene pýta leňošenie, slnenie, „ničnerobenie“, kúpanie, oddych a relax. Ani leto a dovolenka 2018 nebude výnimkou. Najširšia ponuka služieb je jednoznačne v lete. Preto ak aj pre vás sneh patrí k Vianociam a dovolenka k slnku a moru, prezrite si ponuky na dovolenku 2018 od TUI ReiseCenter. Najnavštevovanejšie destinácie Slovákov sú Chorvátsko, Bulharsko, Taliansko či Tunisko. Vzdialenejšie krajiny ako napr. Maroko, Vietnam, Thajsko sú tiež s obľubou navštevované v tomto ročnom období. Výbornou voľbou pre dovolenku 2018 sú vzdialenejšie destinácie, ktoré si za výborné ceny môžete rezervovať vopred v TUI ReiseCenter.

Dovolenky 2018 - Thajsko - TUI ReiseCenter

 

Jeseň ponúka tiež skvelú dovolenku 2018

Jeseň je čarovné ročné obdobie, ktoré mnohých ľudí láka na dovolenky práve pre svoju farebnosť a jedinečnosť. Dovolenka 2018 na jeseň nebude výnimkou. Rovnako ako na jar, ceny ponúkaných služieb, či ide o hotelové rezorty, reštaurácie, obchody so suvenírmi, či iné ako prenájom auta a pod., sú podstatne nižšie. Mnoho dovolenkárov sa vyberá na svoje cesty práve v tomto ročnom období pre neopakovateľnú atmosféru, ktorú farebná flóra rôznych krajín ponúka.

Vyberte si z ponuky TUI ReiseCenter južnejšie časti krajín ako Chorvátsko (napr. Korčula, Zadar), Španielsko (napr. Andalúzia či Malaga), alebo Taliansko (najmä Sicília či Sardínia).

Dovolenky 2018 - Sardinia - TUI ReiseCenter

 

 

Dovolenka 2018 a Vianoce na pláži

Rozhodli ste sa pre dovolenku 2018 v zime a oslavu Vianoc či príchod nového roka privítali v hojdacej sieti pod palmami a prechádzkami po bielej pieskovej pláži? Alebo možno ste odložili vašu letnú svadobnú cestu na zimu, kvôli väčšiemu súkromiu a romantickejšej atmosfére. Rozhodli ste sa správne.

TUI ReiseCenter ponúka skvelé dovolenky na dych berúce miesta akými sú napríklad Maledivy v Indickom oceáne, Kajmanské ostrovy v Karibiku, Dubaj v Spojených Arabských Emirátoch, Phuket v Thajsku, Tenerife na Kanárskych ostrovoch a mnohé ďalšie. Dovolenka 2018 v zime môže byť tiež úžasným prekvapením pre vašu nežnejšiu polovičku, ak sa napr. práve chystáte položiť tú životnú otázku. Vďaka rajskému prostrediu to môže byť nezabudnuteľný okamžik pre vás oboch.

Dovolenka 2018 - Kajmanské ostrovy - TUI ReiseCenter

 

TUI ReiseCenter

Akokoľvek sa rozhodnete, pre dovolenku 2018 v lete, na jar, na jeseň či v zime, CK TUI ReiseCenter ponúka pre každého niečo. Preto neváhajte, začnite plánovať a vyberte si z našej širokej ponuky najkrajšie miesta sveta.