Jesenná dovolenka s TUI

KDE DOVOLENKOVAŤ NA JESEŇ?

DOVOLENKA V OKTÓBRI - PREDĹŽTE SI LETO PRI MORI

Predĺžte si leto v destináciách kde je aj počas jesenných mesiacov krásne slnečné počasie a teplé more. Vystriedajte sychravé studené počasie za príjemnú dovolenkú atmosféru v obľúbených destináciách ako Grécko, Turecko, Cyprus či Egypt. 

Sopečné sústrovie Kanárske ostrovy má vďaka svojej polohe neďaleko severozápadného pobrežia Afriky veľmi príjemné klimatické podmienky. Či už sa vyberiete na Gran Canariu, Tenerife, Lanzarote, Fuerteventuru alebo Lanazarote, určite neoľutujete. Kanárske ostrovy sú celoročne dobrou voľbou. 

Spojené arabské emiráty Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajmán, Fujairah lákajú svojím orientálnym šarmom, futuristickou architektúrou a bielymi piesočnatými plážami. 

✈ LETOVÝ PLÁN NA JESEŇ/ZIMU 2021


 KONIEC ROKA V EXOTIKE

Zahrejte sa počas zimy v jednom z tropických rajov na zemi. Čakajú na vás najkrajšie pláže Karibiku, unikátna gastronómia a množstvo cestovateľských zážitkov. Objavte naše TOP ponuky do exotiky a rezervujte si vašu vysnívanú dovolenku už teraz!

FLEXIBILNÁ ZMENA ALEBO STORNO DOVOLENKY   

COVID PROTECT      


JESENNÝ RELAX NA HORÁCH

Jeseň na horách má svoje jedinečné čaro. Či už obľubujete turistiku, cyklistiku alebo lyžovačky. Pozrite si našu ponuku ubytovaní vo Vysokých Tatrách, Nízkých Tatrách, na Liptove či Strednom Slovensku. Objavujte zákutia našich krásnych hôr a po celom dni si príjemne oddýchnite v hotelovom wellness. 

Pre nezabudnuteľnú lyžovačku v rakúskych Alpách odporúčame navštíviť lyžiarske strediská Obertauern, Nassfeld v Korutánsku, Saalbach v Salzburgsku, Hochgurgl v Tirosku alebo luxusnejšie stredisko Kitzbuhel

V talianskych Dolomitoch patria medzi najnavštevovanejšie lyžiarske strediská Sella Ronda, Cortina d´a Ampezzo alebo Alta Badia

CESTOVNÉ POISTENIE   

CESTOVANIE A COVID-19                     


 

Prihláste sa do newslettera