Ramada Resort Lara

Poloha: Váš moderný hotelový rezort sa nachádza priamo v centre mesta Lara, plážová časť grobsandige (pri hrebeni Flutsaum) je vzdialená asi 330 metrov, na ceste Lara je potrebné prejsť, niekoľkokrát denne je bezplatne k dispozícii kyvadlová doprava. Malebné historické mesto Antalya je vzdialené 15 km, k dispozícii je verejné mikrobusové spojenie a taxíky.

Vybavenie: Moderný rekreačný komplex ponúka celkom 395 izieb rozložených na štyroch bytových jednotkách s ôsmimi podlažami.K dispozícii je veľkorysá recepcia s elegantnými posedeniami, recepcia, lobby bar a výťahy.Hlavná reštaurácia s terasou, šiestimi à-la-carte reštauráciami (ryby, talianska, ázijská, osmanská a mexická kuchyňa), s minimálnym pobytom sedem dní alebo dlhšie, je BBQ Restaurant k dispozícii za poplatok.Poplatok, zdieľanie reštaurácií a la carte so sesterským majetkom Lara Family), snack bar pri bazéne a plážový bar.K dispozícii je tiež nočný klub, rôzne obchody a moderné kúpele.Wi-Fi je zadarmo v obytných budovách.V nádherne upravenom areáli sa nachádza veľký sladkovodný bazén, ďalší tobogán so štyrmi vodnými šmýkačkami (za hodinu) a samostatný detský bazén (za hodinu), slnečné terasy a snack bar pri bazéne.Tu a na pláži s plážovým barom sú plážové stoličky, vankúše, dáždniky/strešné okná a osušky.Hotel ponúka aj veľkú kúpaciu módu na pláži "Ramada Beach Club" na ploche 26.000 m², multifunkčné ihrisko, detské ihrisko a altánky (za poplatok).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Izby sú vybavené sprchou/WC, trezorom, sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou, klimatizáciou (centrálnou), satelitnou LCD TV s hudobným kanálom, Wi-Fi, minibarom, laminátovou podlahou a malým balkónom. Jednolôžková izba = dvojlôžková izba na jedno použitie.
Mladý cestovateľ izba (leto 2020): Sú totožné s dvojlôžkovej izbe na priaznivejších podmienok k dispozícii pre hostí vo veku 18 až 29 rokmi.
Dvojlôžková izba Superior: Sú to isté ako dvojlôžkové izby, ale ponúkajú jednu posteľ a prístelku pre tretiu a štvrtú osobu. K dispozícii aj ako typ B, menej preferované miesto.
Izba Super Savings: Sú identické s dvojlôžkovými izbami. Jednolôžková izba = dvojlôžková izba na jedno použitie.
Family Suite: Ponúkajú vybavené podobne na dvojlôžkových izbách, dvoch spální, kúpeľne a kombinovaný obývacia izba/spálňa.

Rezervovateľné jedlá: Ultra All Inclusive: raňajky, obedy a večere od bohatých bufetov, rôzne občerstvenie počas dňa, zmrzlina odpoledne čaj/káva a pečivo a malý polnočný bufet.Jedenkrát týždenne (pri pobytoch minimálne siedmich dní) môžete vopred pochutnať v jednej z piatich reštaurácií à la carte.Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj vybrané dovezené nápoje sú k dispozícii 24 hodín denne, 24 hodín denne v otvorených baroch.Váš minibar je naplnený pri príchode s vodou, nealkoholické nápoje a pivo, voda a nealkoholické nápoje sú doplňované každý deň, a to v ultra all inclusive zahrnuté. Ďalšie dovážané nápoje, čerstvo vylisované ovocné šťavy, BBQ reštaurácia, pavilóny na pláži, telefónom a Faxspesen, práčovňa a izbová služba ,

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: počas dňa animácie so športmi a hrami, večerné zábavné programy.

Šport zahrnutý: (v závislosti od dostupnosti): tenisový kurt (tvrdý dvor), multifunkčné ihrisko na basketbal a futbal, moderná posilňovňa, aerobik, biliard, šípky a stolný tenis, ako aj plážový volejbal.

Šport za poplatok: osvetlený tenis.

Detský program: V priebehu dňa viacjazyčný mini klub pre deti od 4 do 8 rokov a maxi klub pre deti od 8 do 12 rokov, samostatný detský bazén, detské ihrisko a LCD TV kútik.

Wellness: Sauna, parný kúpeľ a turecké kúpele sú zahrnuté v cene, masáže, vírivka a všetky procedúry za poplatok.

Upozornenia: Detské postieľky sú k dispozícii bezplatne na vyžiadanie.
**************
Hotel má tri izby prístupné pre invalidné vozíky a neumožňuje domáce zvieratá.

Poznámka 2: Hotel Kontaktné údaje:
Tel .: 0090-242 352 3333
Fax: 0090-242 352 4333
e-mail:
Katalóg "Turecko" Leto 2020 na strane 38.

Odkaz na sezónu: ***********
Letná sezóna: 1.4.19-31.10.19
Letná sezóna: 1.4.20-31.10.20
*************
Ak prídete do jednej z posledných sezón a počas pobytu sa počas sezóny prekrýva, upozorňujeme, že jednotlivé hotelové služby (napr. Suma rezervovanej služby UAI/AI) sa môžu zmeniť.
**************
Všetky vonkajšie zariadenia sú v zime a mimo sezóny obmedzené podľa voľby hotelového ubytovateľa.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu