Spice Island Hotel & Resort

načítavam...
Poloha: Nachádza sa na juhovýchode ostrova, na pláži Jambiani. Medzinárodné letisko je cca. 55 km.

Vybavenie: Komplex v hoteli African Chic má 35 jednotiek v pokojných jednoposteľových bungalovoch. Uprostred tropickej záhrady sa môžete úplne oddýchnuť a pokaziť regionálnymi špecialitami v reštaurácii "Makuti". K dispozícii je tiež športový bar, salónik, bar na móle a bazén.

Superior/Bustani Áno Pilli (DS): Priestranné izby (asi 55 metrov štvorcových) uprostred záhrad, ktoré boli vyzdobené v štýle Sansibari. Sú vybavené sprchou/WC, posedením, telefónom, trezorom, stropným ventilátorom, klimatizáciou a terasou.

Deluxe/Faraja Áno Pilli (DX): S rovnakým vybavením, tieto bungalovy sa nachádzajú v prvom a druhom rade s čiastočným výhľadom na bazén a oceán z terasy.

Stravovanie: Raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all-inclusive.

All Inclusive: • Raňajky: Buffett a čerstvo pripravené jedlá na vajcia
• Obed: 2-chodové jedlo v hlavnej reštaurácii
• Večera: 3-chodové menu s meniacimi sa ponukami
• Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje
• Welcome drink a ovocie pri príchode

Aktivity: Príležitostne kino v salóniku a barbecue pri bazéne so živou hudbou.

Kategória hotela: 4

Cieľová skupina/Typ cesty/USP: priame umiestnenie na pláži

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu