Le Tartarughe Residence

Poloha: Centrálne umiestnené sú cca. 60 m od pláže a cca. 800 m do centra Letojanni, ideálny východiskový bod pre milovníkov kúpania a kultúry. Letisko Catania je cca. Vo vzdialenosti 70 km.

Vybavenie: Apartmánový komplex má 32 štúdií a apartmánov. K ďalším zariadeniam patrí recepcia a výťah. Slnečníky a plážové ležadlá na pláži za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio: Štúdiá majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, sprchu alebo vaňu, satelitnú TV, klimatizáciu, kuchynský kút, Wi-Fi, trezor a balkón alebo terasu.
Apartmán: majú rovnaké vybavenie ako štúdiá, navyše apartmány majú samostatnú spálňu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Hotelové služby: Platené parkovisko priamo na mieste.

Poznámky: Zahrnuté sú tieto služby:
- elektrina/plyn/voda
- Výmena uterákov každé 3 dni, dodatočná zmena za poplatok
- Výmena posteľnej bielizne každých 8 dní, dodatočná zmena za poplatok
- Záverečné upratovanie, dodatočné upratovanie a upratovanie kuchyne za poplatok

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyPre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu