Paraiso Playa Apartments

Miesto:
Tento apartmánový hotel sa nachádza v súkromnej urbanizácie, pláž sa dostanete peši chodníkom z budovy po 50 m. Centrum mesta Garrucha je asi 4 km.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel víta hostí v 64 apartmánoch vítam. Dosiahnuté jednotlivé poschodia sú prístupné výťahom alebo po schodoch. Medzi ďalšie vlastnosti patrí práčovňa. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Ak prídete autom, môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku (za poplatok). Kolesá môžu byť umiestnené v existujúcom sklade. Aktívny cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli určite ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Všetky izby majú kuchyňu a kúpeľňu, rovnako ako klimatizácia, kúrenie a ventilátory. Vo väčšine izieb má balkón je štandardná. Všetky izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. Voliteľné oddelené spálne sú k dispozícii. K dispozícii je dobre vybavená kuchyňa s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a čaj/kávovar. Práčka je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefónom a televízorom. Sprchovacím kútom a vaňou sú súčasťou interiéru kúpeľne.

Šport/Zábava:
Či už aktívne alebo hľadajú zotavenie, hostia zažiť skutočnú dovolenku pocit vo vonkajšom bazéne komplexu s detskou časťou a celkom 2 bazény. Pohodlná lehátka sú k dispozícii na terase. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Kto chce byť aktívny aj na cestách, môže trvať jazda na bicykli/jazda na horskom bicykli a golf dokončiť, a účtovať posilňovňa a kúpele. Tretí ponúkajú tiež posilňovňa.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu