Casa Rural Los Helechos

Poloha: V Agulu, jednom z najkrajších miest malého kanárskeho ostrova La Gomera, sa nachádza rodinný dom "Papradníc". Mesto Agulo s uzavretým mestom obklopeným občianskymi domami v Kanárskych ostrovoch a výnimočne krásnou polohou nad morom sa považuje za perlu Gomery. Východiskom pre výlety a výlety je Agulo ideálny (niektoré atraktívne prechádzky začínajú tu alebo v susednej dedine). Návštevnícke centrum ostrova s ​​mnohými zaujímavými informačnými možnosťami, ako je národný park Garajonay, sa dá autom dostať za pol hodinu. Vzdialenosť do Hermigua asi 4 km a do San Sebastian cca. 30 km ďaleko. Obchody v okolí.

Vybavenie: Útulné a dobre udržiavané apartmány a štúdiá (1 apartmán s oddelenou spálňou pre maximálne 3 osoby a 4 štúdiá pre 1-2 osoby), ktoré boli starostlivo zrekonštruované v starom kanárskom štýle. K dispozícii je malá spoločenská obývacia izba so satelitnou TV.
Tu si môžete vychutnať dovolenku mimo dobre stúpaných turistických chodníkov.Pokoj, historická atmosféra, milujúca starostlivosť o dom a starostlivosť zaručujú ideálny východiskový bod pre vaše rekreačné aktivity.Apartmány sú zoskupené okolo nádvoria v 150-ročnom dome, ktorý pôvodne vlastnil rod Mendoza a neskôr zdedil rod Ascanio.Predchádzajúci majiteľ, známy maliar Inocencio Rodriguez Guanche, ktorého akvarely zdobia izby, pochádza aj z tejto rodiny.Dom bol nedávno zrekonštruovaný, rešpektujúc tradičné podmienky.Napríklad staré drevené stropy a podlahy, ako aj drevená galéria a vežová miestnosť, kde Rodriguez Guanche založil svoje maliarske štúdio, sa zachovali.

Rezervovať si zariadenia:
Štúdiá (45 m²): Štúdiá majú 2 samostatné lôžka s nemeckými prikrývkami, kúpeľňu s WC a sprchou a plne vybavenú kuchyňu so španielskym kávovarom, jedálenským stolom, nemeckým kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, elektrickým sporákom (bez rúry) a kuchynským riadom a elektrickou platňou , 3. a 4. osoba na vyžiadanie a za poplatok. (Obsadenosť: Dospelí najmenej 1 až max 2)

Možnosť rezervovať si stravovanie: Len cez noc alebo raňajky: Pestré raňajky formou bufetu s rôznymi druhmi chleba, čerstvým ovocím a zeleninou, striedaním nátierok a cereálií, teplých nápojov a ovocných štiav z 9-10 hodín.

Kategória Country: Country Hotel

Program pre deti: Detská postieľka na mieste za poplatok (na vyžiadanie).

Ako sa k nám dostať: autom zo San Sebastianu na hlavnej ceste smerom na Valle Hermoso cez Hermigua do Agulo.
Takmer na konci obce, pred veľkým ľavotočivým odbočením, odbočíte vpravo do dediny a po úzkej dláždenej ceste k veľkému stromu fikusu v kostole.
Stojaci pred stromom odbočíte doprava smerom k moru a po 45 krokoch odbočíte vpravo opäť o 15 krokov a potom sa to robí.
Vpravo od vás je vchod do domu. "Vitajte"
Parkovanie je možné pred kostolom (parkovanie je zakázané od 8:00 do 14:00)

Hotelový servis: výmena uterákov dvakrát týždenne, výmena posteľnej bielizne raz týždenne.
Čistenie každé 3 dni.
Detská postieľka na vyžiadanie a za poplatok na mieste (5 €)
Wi-Fi (zdarma) v celom objekte.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom auta z/do prístavu trajektov Gomera (VW Polo alebo podobné podmienky zapožičania auta nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS679O bez zapožičania auta a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu na zbierku kľúčov.
Pri rezervácii TFS679O v rámci rezervácie balíkov je však zahrnutý aj transfer z letiska Tenerife Sur do prístavu Gomera vrátane prechodu trajektom. Následná cesta na Gomera je sama.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!
***

Poznámka 2: Pre turistické zájazdy alebo rezervácie len pre hotely, ktoré si rezervovali pre prehliadku, platí nasledujúce:
V prípade neskorých príchodov alebo skorších odchodov môže byť z Tenerife prechodné prenocovanie.
Trajektom je buď Fred Olsen, alebo Naviera Armas.
*****
adresa:
C/La Seda 2
38830-AguloPre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu