Mariscal IV & V

Miesto:
Komplex sa nachádza asi 12 minút od pláže Levante a cca. 15 minút od centra mesta Benidorm a starého mesta. V okruhu cca. 300 m od hotela nájdete barov, reštaurácií, obchodov a verejnej dopravy. Najbližšie golfové ihrisko je cca. 5 km ďaleko.

Vlastnosti:
K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - zmenáreň a fax. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku apartmánového hotela.

Ubytovanie:
Izby majú individuálne riadené vykurovanie, obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu. Väčšina izieb má štandardne balkón. Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynka má chladničku, sporák a zariadenie na prípravu čaju a kávy. K dispozícii je tiež žehliaca sada a lis na nohavice. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované pohodlnými zariadeniami s prístupom na internet a TV. Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. K dispozícii je aj slnečná terasa. K dispozícii sú rôzne zariadenia vrátane tenisu, golfu, kúpeľov a solária.

Stravovanie:


Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu