Southern Sun O.R. Tambo International Airport

Miesto:
V hoteli je cca. 500 metrov od medzinárodného letiska Tambo.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 6 apartmánov, 181 jednolôžkových a 176 dvojlôžkových izieb.Recepcia je otvorená 24 hodín.K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí.Služby ako šatňa, bezpečné a zmenáreň zaisťujú pohodlný pobyt.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Dom má zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky.Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody je možné využiť na nákupy a prechádzky.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá za poplatok.Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie poskytujú správne vnútorné prostredie.Hostia nájdu terasu, štandardnú vo väčšine izieb.Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii je tiež trezor a písací stôl a za príplatok minibar.K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio a WiFi.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Ubytovanie ponúka rodinné izby, izby pre nefajčiarov a izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Osviežujúce osvieženie zaručilo vonkajší bazén. Na relaxáciu čakajú stoličky pod slnečníkmi na terase. Existuje celý rad zariadení, vrátane telocvične, kúpeľov, sauny, salónu krásy a masážnych procedúr.

Stravovanie:
Stravovacie možnosti zahŕňajú jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar. Hostia sa môžu stravovať v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). Je možné si ju rezervovať cez noc vrátane raňajok. Ráno sa tu podáva kontinentálne raňajky formou bufetu. Pestrý obed (švédsky stôl a à la carte) a večere (švédsky stôl a à la carte) uspokoja všetky priania.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu