Rania Beach

Stravovanie: raňajky

Miesto:

Klidná poloha, pláž je 70 m. Neďaleko nájdete reštaurácie, bary a obchody. Neďaleká autobusová zastávka. Letisko je cca. 7 km ďaleko.

vybavenie:

Jednoduchý hotel má 8 izieb. K vybaveniu patrí recepcia a raňajková miestnosť. Hostia majú k dispozícii aj parkovisko. Žiadne kreditné karty akceptované.

Oficiálne trieda: 2 Hviezdičky

Dvojlôžková izba (DR):

Izby sú jednoducho zariadené a vybavené sprchou/WC, WLAN (súčasťou balenia), TV so satelitným príjmom, chladničkou, klimatizáciou (za poplatok) a balkónom alebo terasou.

stravovanie:

K dostaniu s raňajkách.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.

Požičovňa áut zahrnuté

Upozorňujeme na informácie o rezervovanej autopožičovni

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu