Edem Holiday Club

Stravovanie: raňajky

Miesto:

Oddeľuje sa iba pobrežná cesta z dlhej, mierne svahovitého piesku/kamienkovej pláže a asi 2,5 km od mesta Paralia. Niektoré malé obchody, taverny a bary sa nachádzajú v mestečku Olympic Beach, ktoré je vzdialené pár minút chôdze. Pravidelná autobusová zastávka s pravidelným spojením s okolitými dedinami je cca. 250 metrov od hotela.

vybavenie:

Malé letovisko má 52 izieb v prízemných terasových bungalovoch. V hlavnej budove sa nachádza recepcia, recepcia s požičovňou trezorov, reštaurácia s terasou, bar a salónik s TV kútom. V nádhernej záhradnej oblasti Vás pozývajú sladkovodný bazén so slnečnou terasou, stromy na trávnik a tieň a snack bar pri bazéne na plávanie a oddych. Pre mladších hostí je k dispozícii integrovaný detský bazén a detské ihrisko. Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport:

Stolný tenis a boccia sú zahrnuté. Za poplatok: vodné športy súvisiace s počasím na pláži poskytované miestnymi poskytovateľmi.

Dvojlôžková izba:

Žijete v funkčne zariadených izbách so sprchou/WC, telefónom, satelitnou TV, klimatizáciou (na vyžiadanie za poplatok na mieste) a balkónom alebo terasou.

Jednoposteľová izba:

Sú na rovnakom zariadení ako dvojlôžkové izby trochu menšie a ponúkajú samostatné lôžko.

stravovanie:

Ráno pri raňajkách formou bufetu.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu