Odalys Les Hameaux de Capra Scorsa

načítavam...
pre páry priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén pokojná poloha wifi
Charakteristika hotela: Rodina, Páry, V prírode, Nocľah

Začnite svoju dovolenku s úžasným výhľadom na nádherne modré Stredozemné more, ktorý vás presvedčí o vašom ubytovaní. Užite si opaľovanie na neďalekej pláži@SH_k_klein.:

Poloha: Nachádza sa v srdci regiónu La Balagne, medzi ostrovmi Île Rousse a St. Florent. Na pláž s bielym pieskom Lozari je to cca 600 m.

Vybavenie: Recepcia (WLAN v cene), práčovňa (za poplatok). V záhrade bazén (cca 15.05. - 30.09.), slnečná terasa. Nie je oficiálne klasifikované, 90 jednotiek, 2 poschodia.

Bývanie: App. Typ B (A5B, cca 35 m2), klimatizácia, obývacia izba/spálňa, rozkladacie pohovky (80x190 cm), spálňa. (manželská posteľ), TV (za poplatok), kuchynský kút. Kúpeľňa / WC. Balkón/terasa. Maximálne 2E+3K, možné rezervovať aj na jedno použitie (ABE).
aplikácie. Typ C (A8C, cca 57 m2), klimatizácia, obývacia izba/spálňa, rozkladacie pohovky (80x190 cm), 2 spálne (1x manželská posteľ, 1x 2 samostatné lôžka), TV (za poplatok), kuchynský kút. Kúpeľňa / WC. Terasa. Maximálne 4E + 4K

Jedlo a pitie: Iba prenocovanie

Šport a fitness: jazda na koni, golf, vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia, za poplatok)

Zábava: Denná zábava a večerná zábava pre celú rodinu (cca júl/august)

Služba: Služby v cene: náklady na energiu; 1 parkovacie miesto/jednotka; záverečné upratovanie (okrem kuchyne)
Kaucia: cca 300 eur/mj
Príplatky (platí sa na mieste): posteľná bielizeň (cca 16 eur/súprava); Uteráky (cca 10 eur/súprava); Posteľná bielizeň/uteráky (cca 24 eur/súprava); TV (cca 8 eur/deň, 42 eur/týždeň, +5 eur/deň od 8 nocí)
Psy: nie sú povolené

Minis & Maxis: Ihrisko, detský bazén, mini/tínedžerský klub (4-15 rokov) približne v júli/auguste
Detská súprava (posteľ, detská stolička, vanička): cca 9 eur/deň, max 35 eur/pobyt

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu