Best Western Hotel U Ricordu

načítavam...
bezplatné wifi vyhrievaný bazén vonkajší bazén wellness so zvieraťom pokojná poloha wifi
Charakteristika hotela: Páry, Jednotlivci, V prírode, Turistika, Raňajky

Tento očarujúci dovolenkový hotel vám ponúka čistý relax. Vydajte sa na túru do fascinujúcej prírody Korziky a potom sa tešte na relax pri bazéne.

Poloha: Tichá, nachádza sa na okraji mesta Macinaggio. Na mierne sa zvažujúcu piesočnatú pláž je to cca 700 m.

Vybavenie: Recepcia s recepciou, WiFi (v cene), raňajková miestnosť, à la carte reštaurácia s terasou pre hostí. 2 bazény so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi. Parkovacie miesto (ak je k dispozícii). Národná kategória: 4 hviezdičky, 54 izieb, 2 budovy, 3 poschodia, výťah.

Bývanie: Komfortná izba (DZC, cca 20 m2), umiestnená na hornom poschodí so šikmými stropmi, klimatizácia, TV, WiFi (v cene), mini chladnička, trezor. Vaňa/sprcha, WC, sušič vlasov, voliteľne možné rezervovať jednorazové použitie (DEC).
Komfortná izba (D3B, cca 20 m2), klimatizácia, TV, WiFi (v cene), mini chladnička, trezor. Vaňa/sprcha, WC, fén. Balkón/terasa. Max. 3E, voliteľne možné rezervovať na jedno použitie (DEB).
Izba Superior (DSP, cca 20 m2), umiestnená v prístavbe s vlastným bazénom, klimatizáciou, TV, WiFi (v cene), mini chladničkou, trezorom. Vaňa/sprcha, WC, fén. Balkón/terasa, voliteľne možné rezervovať na jedno použitie (DES).

Stravovanie: Raňajky: Raňajky formou bufetu

Wellness a fitness: vírivka
Wellness centrum s rôznymi masážami a kozmetickými procedúrami (za poplatok)

Šport a fitnes: guľa
Biliard (za poplatok)
2 tenisové kurty (cca 100 m, cez miestneho poskytovateľa, za poplatok)

Služba: Psy: cca 15 eur/deň (na vyžiadanie, platí sa na mieste, bez stravy)

Minis & Maxis: detská postieľka: cca 8 eur/noc (na vyžiadanie, platí sa na mieste)

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu