Palace

načítavam...
bezplatné wifi vnútorný bazén wellness wifi
Pri návšteve Tallinnu sa budete v hoteli Palace by TallinnHotels cítiť ako doma vďaka vysokej kvalite a skvelým službám. Odtiaľ môžete zo svojho pobytu a tohto živého mesta vyťažiť maximum. Vďaka svojej výhodnej polohe je hotel ideálnym východiskovým bodom k hlavným atrakciám, ktoré musíte vidieť.

Vynikajúce služby a vynikajúce vybavenie hotela Palace by TallinnHotels zaručujú nezabudnuteľný pobyt. Pre pohodlie a spokojnosť hostí hotel ponúka Wi-Fi na izbe zdarma, denné upratovanie, bezbariérový prístup, 24-hodinovú recepciu, bezbariérové vybavenie a ďalšie vybavenie.

Atmosféra hotela Palace by TallinnHotel sa odráža v každej hosťovskej izbe. TV s plochou obrazovkou, ďalšia kúpeľňa, ďalšie WC, koberce, čistiace prostriedky sú len niektoré zo zariadení, ktoré máte k dispozícii. Medzi rekreačné zariadenia dostupné v ubytovacom zariadení patria, ale nie sú obmedzené na: jacuzzi, fitness centrum, sauna, kúpele. Vďaka vynikajúcemu vybaveniu a fantastickej polohe je Hotel Palace by TallinnHotels ideálnou základňou pre objavovanie Tallinnu.

miesto:
- Vzdialenosť od centra mesta: menej ako 1 km


Zariadenie:
- posledná rekonštrukcia: 2014
- 24-hodinová recepcia
- Výťah
- Internet
- BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
- konferenčná miestnosť
- Počet konferenčných miestností: 1
- Videoherňa
- Vnútorný bazén
- Jacuzzi
- Klimatizácia
- služby práčovne
- Hotelová služba
- Úschovňa batožín
- luxusný


Jedlá:
- Reštaurácia
- raňajková miestnosť
- Raňajky formou bufetu
- Kaviareň
- Bar


deti:
- Detská herňa
- vysoká stolička


Šport:
- Telocvičňa
- Gymnastika


Wellness:
Kúpele
- Termálne kúpalisko
Sauna
- Parný kúpeľ
- Župan


Možnosti platby:
- MasterCard
- víza

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu