The Crown Suites at Lifestyle Holidays Vacation Resort

načítavam...
Pre cestovateľov, ktorí sa chcú ponoriť do prostredia Puerto Plata, sú LIFESTYLE CROWN RESIDENCE SUITES - ALL INCLUSIVE R ideálnou voľbou. Odtiaľ môžete zo svojho pobytu a tohto živého mesta vyťažiť maximum. Vďaka svojej výhodnej polohe je hotel ideálnym východiskovým bodom k hlavným atrakciám, ktoré musíte vidieť.

Hotelová sieť Independent je známa svojou vysokou kvalitou služieb a priateľským personálom. Aj v tomto smere spĺňajú všetky očakávania LIFESTYLE CROWN RESIDENCE SUITES - ALL INCLUSIVE R. Ubytovacie zariadenie ponúka množstvo zariadení na mieste, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.

Všetky izby sú vybavené premysleným vybavením, ktoré vám poskytne prvotriedny komfort. Široká ponuka voľnočasových aktivít na mieste navyše zaručuje, že sa nikdy nebudete nudiť. Vďaka veľmi dobrej polohe a vynikajúcemu vybaveniu LIFESTYLE CROWN RESIDENCE SUITES - ALL INCLUSIVE R spĺňa potreby cestovateľov v mnohých smeroch.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu