Nobis Hotel Copenhagen

načítavam...
v centre bezplatné wifi dizajnový hotel
Nobis Hotel Copenhagen v priateľskom regióne Tivoli zaujíma špeciálne postavenie v kultúrne zaujímavej oblasti Kodane, ktorá je ideálna pre rodiny a je bohatá na atrakcie. Odtiaľ môžete zo svojho pobytu a tohto živého mesta vyťažiť maximum. Vďaka svojej výhodnej polohe je hotel ideálnym východiskovým bodom k hlavným atrakciám, ktoré musíte vidieť.

Nobis Hotel Copenhagen ponúka množstvo zariadení, vďaka ktorým bude váš pobyt v Kodani čo najbohatší. K dispozícii je výber prvotriednych zariadení vrátane bezplatného Wi-Fi na izbe, denného upratovania, 24-hodinovej recepcie, úschovne batožiny, verejného Wi-Fi a mnohých ďalších.

Izby v tomto ubytovacom zariadení boli vybavené pre čo najlepší komfort a pohodlie. Niektoré izby majú aj nasledovné vybavenie: šatník, uteráky, parkety, papuče, ďalšie WC. Široká ponuka voľnočasových aktivít na mieste navyše zaručuje, že sa nikdy nebudete nudiť. Objavte vzrušujúcu kombináciu profesionálnych služieb a rozsiahlych zariadení v hoteli Nobis Copenhagen.

Zariadenie:
- 24-hodinová recepcia
- Výťah
- Internet
- BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
- konferenčná miestnosť
- Hotelový trezor
- Terasa
- Klimatizácia
- služby práčovne
- Hotelová služba
- Úschovňa batožín
- Batožinový servis
- Parkovacie miesto
- parkovanie (za poplatok)


Jedlá:
- Reštaurácia
- Bar


deti:
- opatrovateľská služba


Šport:
- Požičovňa bicyklov
- požičovňa bicyklov (za poplatok)


Wellness:
Kúpele
Sauna
- Parný kúpeľ

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu