Vile Oliva

načítavam...
Hotel Vile Oliva

Hotel Vile Oliva:

Poloha: Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v meste Petrovac, cca. 80 metrov od mierne sa zvažujúce, hotelovej pláži. Obchody sa nachádza len cca. 150 metrov od hotela. existuje cca do stredu bývalej rybárskej dedinke Petrovac. 200 m, kde nájdete mnoho historických pamiatok, rovnako ako reštaurácie a kaviarne. Tivat letiska je cca. 38 km ďaleko.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby s balkónom (obsadenosť: min. 2 dospelí / max. 3 dospelí alebo 2 dospelí + 1 dieťa) (cca 22 m²) sú zariadené v stredomorskom štýle a majú sprchovací kút / WC, sušič vlasov, papuče , káblová TV s plochou obrazovkou, župany, Wi-Fi (v cene), trezor (v cene), klimatizácia, kúrenie a balkón alebo terasa. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie (obsadenosť: min./max. 1 dospelý).
Double Superior Balkón (obsadenie .... 2 min Erw./max 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti) (24 m²) sú vybavené podobne, s dvojlôžkovými izbami priestrannejšie balkón. Jediný Superior Balkón (obsadenie. Min./max. 1 dospelý) majú podobné vlastnosti ako balkón Double Superior pre jednu osobu. Tieto apartmány prístavby (obsadenie .... 2 min Erw./max 4 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti) sú vybavené podobne, na dvojlôžkových izbách väčšie a majú naviac spálňu. k dispozícii na vyžiadanie.

Športové/Unterhatung/wellness: Zdarma: posilňovňa, bocce, stolný tenis, spa & wellness centrum, denné zábava, večerná zábava Za poplatok: jazda na kajaku, vodné športy (ponúkané miestnymi operátormi), požičovňa bicyklov

Poznámky: Check-in: 14:00
Odhlásenie: 12:00
Jasle v závislosti od dostupnosti (7 €, - za deň)
Domáce zvieratá: NIE Psom vstup povolený
Parkovanie: za poplatok (€ 7, - za deň, v závislosti od dostupnosti)
Pobytová taxa: cca. € 1,50, - (platí sa na mieste), na osobu/deň
Kreditné karty: Visa, Mastercard

Vybavenie: Moderný hotel sa nachádza v stredomorskom štýle má 266 izieb a ponúka lobby s 24-hodinová recepcia, trezory (v cene), internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi vo všetkých verejných priestoroch (v cene), reštaurácia s terasou, 4 bary, kaviarne a mini market. Vonkajší areál sa skladá z záhrada s parkoviskom a slnečnou terasou. K dispozícii sú tri bazény, ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne (v cene) a na pláži (za poplatok) sú k dispozícii.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu