Ramada Podgorica

načítavam...
Umiestnenie:
„Ramada Podgorica“ je hotel v Čiernej Hore v Podgorici.

Zariadenie:
Ubytovanie s radosťou víta hostí v celkom 110 izbách. Hotel ponúka lobby a recepciu. Na väčšinu poschodí vedie výťah. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, prekladateľské služby, izbová služba, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Tovar pre dennú potrebu je možné kúpiť v supermarkete. Na parkovanie vozidiel sú k dispozícii garáž (za poplatok) a parkovisko.

Ubytovanie:
V izbách je okrem klimatizácie a kúrenia aj kúpeľňa. Väčšina izieb má balkón. O prístelky je možné požiadať. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kuchynka je vybavená chladničkou, malou chladničkou a príslušenstvom na prípravu kávy / čaju. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy poskytuje pohodlné vybavenie s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi (za poplatok). K dispozícii sú papuče. Kúpeľne majú sprchovací kút a vaňu. Denne môžete používať sušič vlasov a župany. Hotel ponúka nefajčiarske a fajčiarske izby.

Šport / zábava:
Nájdete tu rôzne možnosti, vrátane cyklistiky / horských bicyklov, posilňovne, kúpeľov, sauny a masáží.

Stravovanie:
K dispozícii je reštaurácia. Ubytovanie ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby prenocovanie vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Ako jedlo si môžete vybrať raňajky, obed a večeru.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu