La Perla

načítavam...
Na pobreží zálivu Boka Bay je prostredie mladého plážového klubu štýlové a doplnené dobrou atmosférou a boho-chic duchom typickým pre hotely Nikki, ktorý je založený na vplyvoch predovšetkým hippies a bohémov.


Hotel: Otvorenie pláže Nikki Beach v Čiernej Hore je plánované na leto 2021. Nachádza sa v zátoke Tivat a ponúka súkromnú pláž a úchvatný výhľad na Jadranské more a majestátnu horu Vrmac. Z prístavu Tivat môžete podniknúť výlety loďou a výlety do zálivu Kotor. Staré mesto Kotor je vzdialené 10 km. Slávna hudobná kultúra pláže Nikki je dôležitou súčasťou zábavy, keď DJi hrajú chill house a ďalšie. V popoludňajších hodinách má reštaurácia a plážový klub výhľad na more so živou scénou pri bazéne a vynikajúcou medzinárodnou kuchyňou. Z bazéna s nekonečným okrajom si môžete vychutnať krásny výhľad na šumivé vody Jadranského mora a zaplávať si v 50-metrovom bazéne. Z platformy lemovanej palmami v plážovom klube (prístup zadarmo) s plyšovými ležadlami, ležadlami a kabánkami máte výhľad na Jadranské more, horu Vrmac a ostrov Svätý Marko. Niekoľko barov je rozmiestnených na voľnom priestranstve. Ponuku dopĺňajú kúpele Nikki a fitnescentrum. Letisko Tivat je vzdialené približne 8 km, Podgorica je vzdialená približne 87 km.


Izby: 45 izieb, štúdií a apartmánov je priestranne zariadených vo svetlých farbách a ponúka najmodernejší komfort. S posteľou veľkosti king, kúpeľňou so sprchou, sušičom vlasov a županom, telefónom, káblovou TV s plochou obrazovkou, WiFi (zadarmo), kávovarom, minibarom, trezorom, klimatizáciou, balkónom alebo terasou.
Štandardný výhľad na krajinu (3) približne 50 m²: Pohodlná dvojlôžková izba.
Štandardný výhľad na more (7) približne 29 - 62 m²: S výhľadom na more.
Superior s výhľadom na krajinu (5) približne 37-60 m²: dvojlôžková izba s rozkladacou pohovkou.
Superior pri bazéne (8) približne 47-56 m²: S výhľadom na bazén.
Superior s výhľadom na more (8) približne 45 - 96 m²: s výhľadom na more.
Apartmán s 1 spálňou (3) približne 88 m²: samostatná spálňa, útulný salónik a dokonale vybavená kuchyňa a jedálenský kút. Balkón s výhľadom na Jadranské more a starostlivo udržiavané záhrady.
Podpisové apartmá (1) približne 140 m²: Priestranná suita s útulnou obývacou izbou, plne vybavenou kuchyňou, jedálenským kútom, saunou a vírivkou, balkónom s panoramatickým výhľadom na impozantný záliv Boka.

Šport a voľný čas: V posilňovni Tone si hostia môžu vychutnať cvičenie celého tela s nádherným výhľadom. V telocvični sa nachádza neuveriteľná paleta strojov na kardio a váhu od spoločnosti Life Fitness, poprednej značky v Severnej Amerike. Osobný tréning (na vyžiadanie a za poplatok), kajaky, pádlovanie, vodné bicyklovanie.


Kúpele a wellness: Kúpele Nikki Beach Spa ponúkajú kozmetický salón, kozmetiku, masáže, terapie horúcimi kameňmi, saunu, hammam, vírivku a širokú škálu procedúr, terapií a techník vykonávaných špecialistami. Masáže, aplikácie a kúry za poplatok.


Stravovanie: Kontinentálne raňajky zahrnuté v reštaurácii Nikki Beach.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu