Laguna

načítavam...
Umiestnenie:
Nachádza sa v Záhrebe v Chorvátsku.

Zariadenie:
Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu. Na rôzne úrovne domu sa dá dostať výťahom. K dispozícii sú trezor, práčovňa, kadernícky salón, konferenčná miestnosť a obchodné centrum. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. Okrem obchodov so suvenírmi nájdete viac obchodov. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách, kúpeľňa je k dispozícii pre príjemnú klímu v miestnosti klimatizáciu. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Služba je k dispozícii pre väčšie pohodlie hostí. Nastavenie je doplnený o prístup k internetu, telefón, TV a Wi-Fi. Sprchovacím kútom a vaňou sú súčasťou interiéru kúpeľne. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú kaviareň a bar. Má byť rezervovaná potraviny alebo polpenziu a plnú penziu. Ako jedlo raňajky, obedy a večere môžu byť vybrané. Tiež špeciálne jedlá sú k dispozícii, vrátane vegetariánskych jedál.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu