Academia Hotel

načítavam...
bezplatné wifi so zvieraťom wifi
Hotel Academia je obľúbený medzi obchodnými cestujúcimi aj dovolenkármi vďaka kvalitnému ubytovaniu, keďže sa nachádza v kultúrne zaujímavej oblasti, ideálnej na nákupy, bohatej na vyhliadkovú oblasť Záhrebu. Odtiaľ môžete zo svojho pobytu a tohto živého mesta vyťažiť maximum. Vďaka svojej výhodnej polohe je hotel ideálnym východiskovým bodom k hlavným atrakciám, ktoré musíte vidieť.

Hotel Academia sa zaviazal urobiť váš pobyt čo najpohodlnejším vďaka svojim vynikajúcim službám a širokej škále zariadení. Môžete okrem iného očakávať: Wi-Fi na izbe zdarma, denné upratovanie, 24-hodinová recepcia, úschovňa batožín, verejné Wi-Fi (to sú len príklady niektorých).

Izby v tomto ubytovacom zariadení sú vybavené pre čo najlepší komfort a pohodlie. Niektoré izby majú tiež nasledovné vybavenie: TV s plochou obrazovkou, ďalšie WC, koberce, posteľná bielizeň, súkromný vchod. Široká ponuka voľnočasových aktivít na mieste navyše zaručuje, že sa nikdy nebudete nudiť. Vďaka svojej veľmi dobrej polohe a vynikajúcemu vybaveniu spĺňa Hotel Academia potreby cestovateľov v mnohých smeroch.

Zariadenie:
- Rok výstavby: 2016
- posledná rekonštrukcia: 2018
- 24-hodinová recepcia
- Výťah
- Internet
- BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
- konferenčná miestnosť
- Počet konferenčných miestností: 2
- Obchodné centrum
- Hotelový trezor
- Zmenáreň
- Supermarket
- Terasa
- služby práčovne
- Hotelová služba
- Úschovňa batožín
- Parkovacie miesto
- parkovanie (za poplatok)
- luxusný


Jedlá:
- Reštaurácia
- raňajková miestnosť
- Kaviareň
- Bar


Šport:
- tenisový kurt
- bowlingová dráha
- Jazdite


Wellness:
Kúpele


Tipy a rady:
- Zvieratá povolené


Možnosti platby:
- MasterCard
- víza
- Americký Expres
- Diners
- banková karta Maestro

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu