Vrilo

načítavam...
Charakter hotela: Sea, polpenzia

Váš rodinný rekreačný hotel sa nachádza priamo na malebnej rybárskej prístavu Postira. Tu strávite určite najlepší čas roka!

Poloha: cca Najbližšia kamienková pláž. 50 m. Reštaurácií a taverien na nábreží. cca centra mesta. 200 m. Piesočná pláž Lovrečina je cca. 4 km.

Vybavenie: Malý, útulný hotel. Plavecký bazén (v sesterskom hoteli Pastura oproti, vzdialený cca 250 m, ležadlá a slnečníky za poplatok). Lobby, recepcia, WLAN v celom hoteli, lobby bar, reštaurácia s terasou priamo na vode. Národná kategória: 4 hviezdičky, 18 izieb, 3 poschodia, 1 výťah.

Obytné: dvojlôžková izba (dvojlôžková izba, cca 23 m²), klimatizácia, minibar (za poplatok), TV, WiFi, trezor Sprcha, WC. Balkón. Max. 3E.
Dvojlôžkové izby je možné rezervovať pre obsadenie jednou osobou (jednolôžková izba).

Stravovanie: Raňajky: raňajky formou bufetu, výber z menu v hoteli Pastura (cca 250 m), 1x týždenne gala večera
Raňajky: raňajky formou bufetu

Wellness a fitnes: vírivka, fínska sauna, turecký parný kúpeľ, solárium (všetko v sesterskom hoteli Pastura, za poplatok)

Dni voľna zdarma: 7: 6,14: 12
Pevná cena pre deti: 1 dieťa vo veku 2-11 rokov

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu