Neboder

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza na malom kopci na strane Su'ak v Rijeke, asi 2 km od centra mesta, kde nájdete množstvo reštaurácií a obchodov. Ako jednu z 2 výškových budov v centre mesta ju vidno odkiaľkoľvek v meste. Najbližšie linky verejnej dopravy sú asi 200 m od hotela.

Zariadenie:
Hotel má 54 izieb. Recepcia je otvorená nepretržite. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodiskom. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor a konferenčná miestnosť. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - aj klimatizácie a kúrenia sú najlepšie vnútornú klímu. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre oddych a relaxáciu počas pobytu. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s pripojením k internetu, telefónom a televízorom. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Okrem toho, sušič vlasov.

Stravovanie:
Jedálenský zahŕňa jedáleň. Bohatá raňajky formou bufetu zaručuje príjemný štart do nového dňa.

Kreditné karty:
Ako spôsob platby sú akceptované hlavné kreditné karty ako American Express, Visa a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu