Continental

načítavam...
Umiestnenie:
Tento majestátny hotel sa nachádza v centre Rijeky. S fantastickým výhľadom na rieku v centre mesta, hostia nemusia chodiť ďaleko alebo sa dostať do všetkých hlavných obchodov, kultúrnych a historických pamiatok. Zastávka verejnej dopravy sa nachádza približne 50 metrov od hotela.

Zariadenie:
Hotel ponúka 4 apartmány, 13 jednolôžkových a 51 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. Hostia majú k dispozícii izbovú službu a konferenčnú miestnosť. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia možno ovládať vnútornú klímu. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Pre dobrý spánok pre hostí má manželskú posteľ. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefónom a televízorom. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Okrem toho, sušič vlasov.

Šport / zábava:
Hotel aj tretie strany ponúkajú športové a rekreačné zariadenia. Osviežujúce osvieženie zaručuje vonkajší bazén. Hostia majú k dispozícii slnečníky na terase.

Stravovanie:
V gastronomickom areáli je jedáleň. Je možné rezervovať polpenziu. Raňajky a večere sa podávajú každý deň.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu