Sol Garden Istra for Plava Laguna - Hotel

načítavam...
Poloha: Sol Gardens Istra Hotel sa nachádza 250 metrov od mora. Centrum mesta Umag je vzdialené 3 km.

Vybavenie: Hotel má 293 izieb. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, Wi-Fi (v celom objekte), bufetová reštaurácia, à la carte reštaurácia, lobby bar, snack bar (od polovice júna do polovice septembra), vonkajší bazén, krytý bazén, ), kaderníctvo a obchod so suvenírmi.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Izby sú vybavené satelitnou TV, telefónom, Wi-Fi (vrátane), minibarom, trezorom, klimatizáciou/kúrením, balkónom, kúpeľňou s vaňou/WC a sušičom vlasov. Dvojlôžkové izby v prílohe sú rezervovateľné pod kódom DNH. Dvojlôžkové izby typu A, C a D sa nachádzajú v prístavbe a na strane bazéna. Dvojlôžkové izby typu B majú výhľad na bazén.
Rodinná izba typu C: Rodinná izba sa skladá z 2 spální, každá s posteľou typu king a rozkladacou pohovkou, ako aj samostatnými lôžkami. Má 2 kúpeľne. Pod rodinnou izbou typu A v prístavbe a výhľadom na park je možné rezervovať, pod typom B v prístavbe a na strane bazénu je možné rezervovať.

Rezervačné možnosti stravovania: Raňajky: Raňajky formou bufetu. Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: večerný program (v mimosezóne niekoľkokrát týždenne, od polovice júna do polovice septembra denne).

Šport zahrnutý: (v závislosti od dostupnosti): Fitness, Pilates, Aquaerobics, Zumba, Spinning, Body Cvičenie s fitness trenérom (polovica júna v polovici septembra), Beachvolley, plážový futbal a stolný tenis.

Šport za poplatok: (v závislosti od dostupnosti): Športové centrum s futbalom, hádzanou, basketbalom, badmintonom a tenisom. Požičiavanie bicyklov a vodných športov miestnymi poskytovateľmi.

Detský program: vonkajší bazén pre deti (máj - október), vodný park s vodnou záhradou a tobogánmi (od polovice júna do polovice septembra), detské ihrisko, herňa (za príplatok). Mini klub od 8 mesiacov do 4 rokov (od mája do polovice septembra), detské kluby v rôznych vekových skupinách od 5 do 12 rokov (máj - polovice septembra, sezónne), Teen Club (júl a august), špeciálny program pre deti (stredná-jún až polovica septembra). Okrem toho deti vo veku 5-11 rokov dostávajú All Inclusive Light, ktoré zahŕňa popoludní, nápoje (12-17) a popoludní (15.5.-15.9.).

Wellness: Wellness centrum s rozlohou 1 000 m² ponúka za poplatok kúpele s fínskou saunou, tureckou saunou, bio saunou, vírivkou a relaxačnou oblasťou. V Beauty Zone sú k dispozícii masáže a kozmetické procedúry (za poplatok).

Poznámky: Zvieratá nie sú povolené.
Parkovisko v blízkosti hotela je v cene. Parkovanie pred hotelom je možné za poplatok (1 € na deň).
Detské postieľky sú zahrnuté na vyžiadanie.
Check-in: 14:00
Check-out: 10 hodín

Poznámka 2: Kontaktné údaje:
Sol Garden Istra Hotel
Katoro 19
52470 Umag
Tel .: 00385 52 716 000
 e-mail:

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyPre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu