Meneghetti Wine Hotel & Winery

načítavam...
bezplatné wifi vnútorný bazén vonkajší bazén wellness so zvieraťom pokojná poloha dizajnový hotel wifi
Malý, intímny raj so špičkovým vinárstvom, továrňou na olivový olej a gurmánskou reštauráciou sa po svojom rozšírení o luxusné vidiecke izby a chaty prezentuje ako prvotriedne útočisko v zelenom vnútrozemí Istrie.

Hotel: Relais & Chateaux-Hotel & Weingut, obklopený vinicami a olivovými hájmi, sa nachádza na ploche cca 120 000 metrov štvorcových necelé 2 km od pobrežia Jadranského mora a ponúka rajské prostredie pre pokoj a relax. pobyt uprostred prírody: So štebotaním cvrčkov, idylickou krásou viníc a olivových hájov, vetrom prichádzajúcim od mora a neporovnateľnou stredomorskou atmosférou. V autentickom istrijskom súbore s bielymi stenami sa nachádza len niekoľko ubytovacích jednotiek, takže je zaručený veľmi intímny pobyt. V tomto tichu si môžete užívať opaľovanie pri bazéne, chodiť na dlhé prechádzky, bicyklovať sa, behať, prechádzať sa po sídlisku alebo si pochutnať na lahôdkach dvoch prvotriednych reštaurácií. K dispozícii je aj sauna, vnútorné a vonkajšie bazény a vlastné fitnescentrum. Strávte pohodový letný deň na súkromnej pláži pre hotelových hostí s ležadlami, ku ktorej sa dostanete pešo (cca 25 minút), na bicykli alebo hotelovou kyvadlovou dopravou a osviežte sa v Boho Beach Club. Stredoveká dedina Bale je vzdialená cca 8 km, turistické centrá Rovinj cca 20 km a Pula cca 18 km a určite stoja za návštevu. Medzinárodné letisko Pula je vzdialené asi 25 km.

Izby: 10 izieb a apartmánov, ako aj 48 rezidencií, z ktorých 22 je v mezonetovom štýle a 26 viliek pri bazéne, sú úspešnou kombináciou prvkov tradičného a súčasného štýlu s drevenými stropmi a podlahami a ponúkajú najmodernejší komfort. Kúpeľňa so sprchou, fénom a županom, telefón, SAT TV s plochou obrazovkou, WiFi (zdarma), posedenie, písací stôl, minibar, kávovar a rýchlovarná kanvica (iba v apartmánoch a rezidenciách), trezor a klimatizácia.
Izba Superior & Vintage (6) cca 28-42 m2: Pohodlná dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, výhľad na vinicu a bazén.
Suita (3) cca 65 m2: spálňa s posteľou king, oddelená obývacia izba, balkón so záhradným nábytkom a výhľadom na vinice a bazén.
Rezidencia s jednou spálňou (39) cca 75 m2: s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby. Zariadená terasa a záhrada s výhľadom na vinice a olivové háje. Možnosť rezervácie aj so súkromným bazénom (WB3).
Dvojspálňová rezidencia s bazénom (6) cca 150 m2: S kuchynským kútom a jedálňou, terasou a záhradou s vlastným bazénom. Ďalšia vináreň.
Vila s jednou spálňou a súkromným bazénom (2) cca 100 m2: Otvorená kuchyňa a obývací priestor, terasa s obývacou časťou, súkromná záhrada s bazénom a výhľadom na olivové háje, súkromné parkovisko.

Šport a voľný čas: Fitness miestnosť. Za poplatok: vodné lyžovanie, potápanie, rybolov, kanoistika, jazda na koni, cyklistika, horská cyklistika, turistika, prehliadky pivníc, ochutnávka vína, ochutnávka olivového oleja, plážové aktivity, lov hľuzoviek, pikniky vo vinohradoch a kultúrne aktivity.

Spa & Wellness: Kúpeľné centrum Meneghetti s krytým bazénom a saunou. V ponuke sú rôzne masáže, procedúry a telové procedúry (za poplatok) s preferenciou miestnych produktov.

Stravovanie: Raňajky formou bufetu v cene.

Kulinaria: Zažite modernú interpretáciu tradičnej istrijskej kuchyne v reštaurácii Meneghetti, ktorá je pripravená z čerstvých, autentických a sezónnych miestnych surovín. Vychutnajte si aperitív alebo neformálny obed pri bazéne v uvoľnenej atmosfére s výhľadom na vinice Meneghetti v Oliveto Restaurant & Lounge Bar.Lobby bar je ideálnym miestom pre stretnutia po celý deň so širokým výberom prémiových nápojov a malých občerstvenia.

DELUXE Special: VÝHODA VČASNEJ REZERVÁCIE: 15% zľava na prenocovanie/raňajky pri rezervácii do 15. februára.

Informácie pre zákazníka: NÁKLADY NA DODATOČNÉ OSOBY: Detská zľava podľa systému MINIMÁLNY POBYT: 2 noci. TURISTICKÁ DAŇ: cca 1,40 EUR na osobu/noc, platí sa na mieste. PSY: povolené, cca 50 EUR za noc, platí sa na mieste.

Doba platnosti: Tento popis služby je platný od 1. marca 2024 do 30. apríla 2025 (výročný katalóg 2024/2025).

Izba Superior & Vintage (US1):
  • 26-30 m2, dvojlôžková, výhľad na krajinu, výhľad na park, výhľad na bazén, kombinovaná obývačka/spálňa, priestor na posedenie, písací stôl, manželská posteľ, sprcha, WC, župan, papuče, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, drevená podlaha, klimatizácia, minibar (za poplatok), trezor, TV (satelitná TV, plochá obrazovka), WiFi


Suita (WB1):
  • 61-70 m2, suita, výhľad na krajinu, výhľad na bazén, oddelená spálňa, oddelená obývacia izba, posedenie, písací stôl, manželská posteľ (king size), sprcha, WC, župan, papuče, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, klimatizácia, minibar pre za poplatok, trezor, TV (satelit, plochá obrazovka), WiFi, rýchlovarná kanvica, kávovar, balkón (zariadený)


Rezidencia s 1 spálňou (WB2):
  • 71-80 m², strana bazéna, výhľad na krajinu, výhľad na park, oddelená spálňa, kombinovaná obývacia izba/spálňa, priestor na posedenie, písací stôl, manželská posteľ (king size), rozkladacia pohovka pre 2 osoby, sprcha, vaňa, sprchovací kút, župan, papuče, fén, kozmetické zrkadlo, klimatizácia, minibar za poplatok, trezor, TV (satelit, plochá obrazovka), WiFi, rýchlovarná kanvica, kávovar, terasa (zariadená), záhrada


Rezidencia s 1 spálňou a bazénom (WB3):
  • 71-80 m², strana bazéna, výhľad na krajinu, výhľad na park, oddelená spálňa, kombinovaná obývačka/spálňa, priestor na posedenie, písací stôl, manželská posteľ, rozkladacia pohovka pre 2 osoby, sprcha, bezbariérová sprcha, WC, župan, papuče, sušič vlasov , kozmetické zrkadlo, klimatizácia, minibar za poplatok, trezor, TV (satelit, plochá obrazovka), WiFi, rýchlovarná kanvica, kávovar, záhrada (zariadená), súkromný bazén


Rezidencia s 2 spálňami a bazénom (WB4):
  • 121-150 m2, strana bazéna, výhľad na krajinu, výhľad do parku, 2 oddelené spálne, oddelená obývacia izba, priestor na posedenie, písací stôl, 2 manželské postele, rozkladacia pohovka pre 2 osoby, sprcha, sprchovací kút, WC, župan, papuče, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, klimatizácia, minibar za poplatok, trezor, TV (satelitná TV, plochá obrazovka), WiFi, kuchynský kút, jedálenský kút, rýchlovarná kanvica, kávovar, terasa (zariadená), záhrada, súkromný bazén


Vila s 1 spálňou a súkromným bazénom (VB2):
  • 91-100 m², vila, strana bazéna, výhľad na krajinu, oddelená spálňa, kombinovaná obývačka/jedáleň, priestor na posedenie, písací stôl, manželská posteľ, sprcha, bezbariérová sprcha, WC, župan, papuče, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, vzduch klimatizácia, minibar za poplatok, trezor, TV (satelitná TV, plochá obrazovka), WiFi, kuchynský kút, jedálenský kút, rýchlovarná kanvica, kávovar, terasa (zariadený), záhrada, súkromný bazén


Jedlá:
  • Raňajky: formou bufetu


Informácie pre zákazníka: NÁKLADY NA DODATOČNÉ OSOBY: Detská zľava podľa systému MINIMÁLNY POBYT: 2 noci. TURISTICKÁ DAŇ: cca 1,40 EUR na osobu/noc, platí sa na mieste. PSY: povolené, cca 50 EUR za noc, platí sa na mieste.

Rail&Fly platí pri rezervácii dovolenkového balíka zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu na prílet a odlet v rámci siete nemeckých liniek Deutsche Bahn (2. trieda).

Doba platnosti: Tento popis služby je platný od 1. marca 2024 do 30. apríla 2025 (výročný katalóg 2024/2025).

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu