Garden Suites & Rooms Sol Umag for Plava Laguna

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén wellness so zvieraťom
Poloha: Plážový hotel Garden Suites & Rooms Sol Umag sa nachádza priamo pri krištáľovo čistom mori. Na pláži sú k dispozícii lehátka a slnečníky za poplatok. Najbližšie mesto je Umag. Poreč je vzdialený asi 29 km a Pula asi 59 km. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 700 metrov. Letisko Pula je vzdialené približne 45 minút jazdy.

Vybavenie: Malý, špeciálny 4-hviezdičkový hotel má len 36 izieb. Svojim hosťom ponúka recepciu, lobby s útulným barom, kaderníctvo a kiosk. O vašu fyzickú pohodu sa starajú dve reštaurácie a snack bar. Malý bazén pozýva na chladné osvieženie. V roku 2022 novovybudovaný komplex Punta Pool s bazénom s hydromasážnou časťou a vodopádom, detským bazénom so šmýkačkami a vodnými atrakciami, sprejovým parkom s postrekovačmi a vodnými hračkami a krytým bazénom pre bábätká. aj pre najmladších.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmán: Komfortne a moderne zariadené apartmány, cca 32 m², sa nachádzajú v záhradnej budove na prízemí alebo na prvom poschodí a sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom, sušičom vlasov, telefón, Wi-Fi a balkón alebo terasu. V spálni, ktorá je oddelená od obývacej izby posuvnými dverami, je manželská posteľ (180 x 200). Vo veľkej obývacej izbe je rozkladacia pohovka (140x200).

Rezervovateľné možnosti stravovania: Raňajky: bohaté raňajky formou bufetu., Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu., Polpenzia Plus: raňajky a večere formou bufetu. Vybrané nápoje sú k dispozícii na večeru od 1. apríla do 24. apríla. a 28.9.-15.11. Nápoje nie sú zahrnuté v cene večere.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: animačný program

Šport za poplatok: tenis, požičovňa bicyklov a úschovňa bicyklov.

Detský program: ihrisko, miniklub, bazénový komplex Punta.

Wellness: Wellness ponúka (obe za poplatok): sauna, masáže a procedúry ako aj vírivka.

Hotelové služby: Zariadenia sesterského hotela Umag Plava Laguna môžete využívať bezplatne.

Poznámky: Psy sú v hoteli vítané na vyžiadanie za poplatok.
Vstup na pláž je povolený aj so psom.
********
Šetalište Miramare 1
52470 Umag
Chorvátsko
e-mail:
+385 52 700 700 telefón

Sezónna poznámka: Na určité zariadenia alebo aktivity sa môžu vzťahovať dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu