San Marino Sunny Resort by Valamar - Family Hotel Plaza

načítavam...
Poloha: Hotel Plaza sa nachádza priamo na 1,5 km dlhej piesočnatej pláži, známej ako Rajska Plaža, na polostrove Lopar. Využite promenády, ktoré vedú okolo polostrova Lopar a prímorskej promenády. Neďaleko je mnoho piesočnatých a kamienkových pláží, ktoré pozývajú návštevníkov k plávaniu v mori.

Vybavenie: Hotel Plaza má viac ako 350 lôžok. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, internetový kútik (za príplatok), fax a telefón v hale (za príplatok), zmenáreň, TV v lobby, bar a trezor (za príplatok) a reštaurácia s aperitívovým barom a terasou. V areáli hotelového komplexu nájdete rôzne obchody a kadernícky salón.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú balkón, klimatizáciu/kúrenie, satelitnú TV, Wi-Fi (v cene), telefón (za poplatok), kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, trezor a minibar (za príplatok).
(Okrem toho je možné rezervovať v RJKA22 ako dvojlôžkovú izbu typu A (max. 2 osoby) alebo s možnosťou rezervácie 2 1 (DSU).)
Suita Junior (RJKA22): Toto cca. 37 m² junior suity s balkónom, spací priestor, obývací priestor s rozkladacou pohovkou, sprchou, klimatizáciou a TV (JS2).
Rodinné apartmá (RJKA22): Toto cca. 46 m² rodinné apartmány s balkónom, 2 spálne a obývací priestor s rozkladacou pohovkou, sprchou, klimatizáciou a TV (2FS).

Rezervačné možnosti stravovania: Raňajky: Raňajky formou bufetu., Polpenzia plus: Raňajky a večere formou bufetu. Nápoje sa podávajú na večeru.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: K dispozícii sú rôzne hudobné, tanečné a iné zábavné programy.

Šport za poplatok: (podľa dostupnosti): Zábavný park alebo športovo-zábavné centrum „San Marino“ ponúka tento obsah: futbal, basketbal, plážový volejbal (na pláži), deväť tenisových kurtov (päť osvetlených), stôl tenis, minigolf, požičovňa vodných bicyklov, člny, surfy, vodné skútre, bicykle a aquagun.

Poznámky: Family Hotel Plaza
Lopar 608
51281 Lopar
Tel.: 00385 (0) 51 775 144
E-mail:

Sezóna Poznámka: Pre Hotel RJKA22 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu