San Marino Camping Resort

načítavam...
Gruber značky: rodina, Early Bird

Poloha: Mobilné domy sa nachádzajú v kempingovom stredisku San Marino, približne 200 metrov od mora a približne 12 km od mesta Rab.

Kúpanie: mierne svahovitá, 1,5 km dlhá piesočná pláž.

Obsadenie izby: Mobilný dom Lopar Garden Premium Camping Home, typ 3A6: približne 35 m², 1 dvojlôžková izba s manželskou posteľou (približne 160 x 200 cm), 1 spálňa s 2 samostatnými posteľami (každé približne 80 x 190 cm), obývacia izba / spálňa s gauč pre 2 deti do 12 rokov, 2 kúpeľne so sprchou / WC, satelitná TV, klimatizácia, kuchyňa so 4 platničkami, mikrovlnná rúra, kávovar, chladnička. Krytá terasa s posedením, cca 22m².

Vybavenie: V rezorte sa nachádza reštaurácia San Marino (bufet a à la carte), bary a reštaurácie na pláži, kokteil a lounge bar Pharos v blízkosti kempingov, obchod s potravinami, pekáreň, obchod s ovocím, rybí trh, vinotéka, nočný klub Millennium. Wellness centrum so soľnou a fínskou saunou, vírivka pre 8 osôb, relaxačná miestnosť s lehátkami, fitnescentrum, salón krásy pre manikúru a pedikúru, masážna miestnosť, kaderníctvo a vonkajšia terasa na relaxáciu. Parkovacie miesto podľa dostupnosti (zdarma), domáce zvieratá nie sú povolené.

Stravovanie: Len ubytovací servis.

Šport a zábava: animácie pre deti a dospelých v hlavnej sezóne, živá hudba, aerobik, basketbal, hádzaná, plážový volejbal, za poplatok: tenis, minigolf a vodné športy.

Doplňujúce informácie: Platí sa na mieste: pobytová taxa, približne 1,10 € str. Osoba / deň, záverečné upratovanie cca 30, - € str. Mobilný dom. Samostatné storno podmienky: Pre pobyty od 03.07.-21.08.21 od 7 dní pred príchodom 100% storno náklady, zostávajúca stornová stupnica podľa obchodných podmienok.

Minimálna dĺžka pobytu pre príchod / spiatočnú cestu: 10.04.-03.07. a 21.08.-02.10.21 - 3 noci / denne, 03.07.-21.08.21 - 7 nocí / sobota.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu