Baia Holiday Camping Village Poljana

načítavam...
Poloha: Camping Poljana sa nachádza na útese Privlaka a je obklopený zálivom a morom uprostred borovicového lesa. Komplex je priamo na cca. 800 m dlhá skalnatá pláž s malou štrkovitou zátokou. V centre Mali Losinj sú cca. 4 km.

Vybavenie: Prázdninový komplex má reštauráciu, bar / zmrzlináreň, minimarket, plážový bar a práčky. V niektorých oblastiach je za poplatok k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Baia Comfort: Mobilné domy Baia Comfort (WMC) majú rozlohu približne 22 m². Obytná jednotka pozostáva z izby s manželskou posteľou a izby s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľne s WC, sprchou a umývadlom, WC s WC a umývadlom, kuchyne-obývacej izby s rozkladacou pohovkou, stolom a stoličkami, kuchynského kúta s umývadlom a chladničky. Zahrnuté sú satelitnou TV, riadom a príbormi, prikrývkami a vankúšmi. Klimatizácia za poplatok.
Blu Romantic: Mobilné domy Blu Romantic (WMR) majú rozlohu približne 24 m². Obytná jednotka pozostáva z izby s manželskou posteľou, izby s dvoma samostatnými lôžkami a tretej poschodovej postele, kuchyne-obývacej izby s rozkladacou pohovkou, stolom a stoličkami, kúpeľne so sprchou a umývadlom, toalety s toaletou a umývadlom, kuchynky s umývadlom a chladničkou. Zahrnuté sú satelitnou TV, riadom a príbormi, prikrývkami a vankúšmi.
Klimatizácia za poplatok.
Baia Lux: Mobilné domy Baia Lux (WML) majú rozlohu približne 31 m². Obytná jednotka pozostáva z izby s manželskou posteľou, izby s dvoma samostatnými lôžkami, tretej poschodovej postele, kúpeľne s WC, sprchou, umývadlom a bidetom, kuchyne-obývacej izby so stolom a stoličkami, kuchynského kúta s umývadlom a chladničkou. Zahrnuté sú satelitnou TV, riadom a príbormi, prikrývkami a vankúšmi.
Klimatizácia za poplatok.
Mobilný dom Superior: Mobilný dom Superior (MHS) je cca. 32 m². Jednotka pozostáva z izby s manželskou posteľou, miestnosti s dvomi samostatnými lôžkami, dvoch kúpeľní so sprchovacím kútom, WC a umývadla, kuchyne s rozkladacou pohovkou, stolom a stoličkami a kuchynským kútom s umývadlom a chladničkou. Vonku je stôl a stoličky. Zahrnuté sú satelitná TV, riad a príbory, prikrývky a vankúše. Klimatizácia za príplatok.
Kemping pre stan / parkovacie miesto: Kempingy typu B (CA6) sa nachádzajú v zatienenej časti komplexu a sú vhodné pre auto so stanom / karavanom alebo mobilným domom a sú vybavené prípojkami na elektrinu a vodu.

Rezervovať možnosti stravovania: Bez stravy: Bez stravy. *****************

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: animácie (v závislosti od sezóny).

Šport za poplatok: tenis, potápanie, masáže, bicykle, rybolov (s licenciou).
Čiastočne za poplatok: volejbal, futbal.

Detský program: Detská postieľka na vyžiadanie a za poplatok cca. 5 €/noc, do 2,9 rokov.

Hotelové služby: kúrenie a klimatizácia je možné za príplatok cca. 7 €/deň, ktoré sa majú použiť (platí sa na mieste, je možné rezervovať len na celý pobyt, nie na jednotlivé dni).
****
Posteľná bielizeň na sadu cca. 10 € (samostatné lôžko) a cca. 12 € (manželská posteľ), podľa dohody a splatné na mieste.
Uteráky sú k dispozícii na mieste v hodnote 10 EUR na jednu sadu (podľa termínu, splatné na mieste).
****
Wi-Fi od cca. 5 € na deň

Poznámky: Check-in: 17:00 - 22:00.
Odhlásenie: 7:00 - 9:00
*
Svetlo, voda a plyn sú v cene.
*
Konečné upratovanie je vždy hosťom, v opačnom prípade poplatok za záverečné upratovanie cca. € 70 splatné (splatné miestne).
*
Upozorňujeme, že ak prídete veľmi neskoro alebo odídete veľmi skoro, prvá a / alebo posledná noc bude na pevnine.
*
K dispozícii je miestna daň na osobu. Platí to miestne.
*
Psom vstup povolený (iba v WMC, WHR, MHS a WML), ďalšia dávka cca. 6 € za psa/noc (na vyžiadanie, len so psami prejsť).
To je tiež záverečné upratovanie vo výške cca. 35 € použiteľné (za poplatok).
*
Druhé auto stojí približne. 6 € (v závislosti od dostupnosti).
Druhý motocykel je app. 5 € (v závislosti na sezóne/dostupnosti).
Druhý stan na ihrisku je bezplatný (v závislosti od priestoru).
*

Poznámka 2:
Rujnica ul. 9 / a
51550 Mali Lošinj

Sezónna poznámka: Letná sezóna 2021: 1.4.-2.11.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu