Ruze Cesky Krumlov

načítavam...
Umiestnenie:
Tento pôvabný historický hotel sa nachádza v meste Český Krumlov, jednom z najkrajších a najromantickejších miest v strednej Európe, ktoré je na zozname svetového dedičstva UNESCO. Mestský hotel je vzdialený necelú minútu od námestia Náměstí Svornosti. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo reštaurácií a obchodov. Zámok Český Krumlov je vzdialený asi 2 km od konferenčného hotela. Hrady Rožmberk a Hluboká sú vzdialené asi 25 km. Na autobusovú zastávku sa dostanete pešo za 10 minút a vodná nádrž Lipno je vzdialená asi 20 km od historického hotela.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel ponúka cestujúcim v 10 jednolôžkových izbách, 48 dvojlôžkových izbách, 9 Junior Suites a 2 apartmány. V dome sú hostia vítajú v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou check-in/out služby. K dispozícii sú výťahy na väčšinu poschodí. Zriadenie ubytovania zahŕňa úschovňu batožiny, bezpečnú a zmenu výmenu. WiFi dáva hosťom prístup k internetu vo verejných priestoroch. Tam je tiež niekoľko obchodov, ktoré pozývajú na prechádzku a prezerať. Pre ďalšie zriadenie hotela je TV miestnosť. Každý, kto začína svojím vlastným vozidlom,Môže sa vypnúť za poplatok na parkovisku domu. Cestovatelia na bicykli môžu využívať in-house bicykel pivnice. Medzi dostupné ponuky patrí starostlivosť o deti, izbovú službu a kaderníctvo.

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza kúpeľňa - klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie sú tiež k dispozícii pre pravú klímu. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ s manželskou posteľou. K dispozícii je tiež bezpečný a minibar. K dispozícii je aj mini chladnička a čaj/kávovar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlnými funkciami s prístupom na internet, telefónom, televízorom, rádiom a WiFi. Súčasťou kúpeľne sú sprcha a vaňa. Iné pohodlie je sušič vlasov. Rezervavé sú bezbariérové ​​izby s bezbariérou bezbariérovej kúpeľne. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Príjemne ohriata voda vo vnútornom a vonkajšom bazéne zaisťuje zdravé kúpanie. Opaľovať sa môžete na slnečnej terase. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Telocvičňa a bowling sú súčasťou hotelových športových a rekreačných zariadení. V penzióne sú poskytované rôzne wellness ponuky, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, masáže, vodoliečba a solárium.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň, bar a krčmu. Hostia sa môžu najesť v nefajčiarskej reštaurácii so samostatným priestorom pre fajčiarov (k dispozícii sú vysoké stoličky pre deti). Ubytovanie ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby prenocovanie vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Kontinentálne raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi à la carte a jedálnym lístkom. Hotel navyše poskytuje špeciálne stravovacie ponuky.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu