Retro Riverside Luxury Wellness Resort

načítavam...
Umiestnenie:
The "Retro Riverside Wellness Resort" sa nachádza v Karlovy Vary, Česká republika.

Zariadenie:
Rezort víta cestujúcich v 19 izbách. Hostia sú vítaní v lobby, aby našli recepciu s check-in/out služby. WiFi (bez poplatku) ponúka cestujúcim prístup k internetu. Informácie o možnostiach exkurzie sú k dispozícii na výstupe. Každý, kto začne svojím vlastným vozidlom, môže zaparkovať bez poplatku na parkovisku komplexu. Medzi ďalšie ponuky patrí požičovňa áut, transfer service, izbová služba, služba budenia a služba práčovne.

Ubytovanie:
Kúpeľňa zaisťuje pohodlie v ubytovacom zariadení. Väčšina izieb má balkón alebo terasu. Izby majú posteľ veľkosti kráľa. K dispozícii je tiež bezpečný a minibar. Malé doplnky zabezpečujú skvelý pobyt, vrátane telefónu, TV a WiFi (bez nabíjania). Bidet patrí do vnútra kúpeľní. Pre každodenné použitie sú k dispozícii sušič vlasov, kozmetické zrkadlo a župany.

Šport / zábava:
Active Rekreation a zdravé Pleasu na kúpanie čakajú na hostí v krytom bazéne. Na terase si hostia môžu vychutnať krásne počasie. Pohodlná relaxácia sľubuje vírivku v oblasti kúpania. Odroda ponúka rôzne ponuky, vrátane posilňovne, kúpeľov, sauny, kozmetického salónu a masážnych aplikácií. Večerná zábava nájde hostí so živou hudbou.

Stravovanie:
Gastronomická oblasť čaká s lobby barom. To môže byť vybrané raňajky, obed alebo večeru. Ubytovanie vedie sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu