Orea Resort Sklar

načítavam...
Moderný horský hotel OREA Resort Sklar Harrachov sa nachádza na okraji Harrachova, turistického centra západných Krkonôš, neďaleko poľských hraníc vo výške 750 metrov nad morom a je ideálnym východiskovým bodom pre túry a športy v Krkonošiach. .

Poloha: Centrum: Harrachov 600m,
Potraviny: Harrrachov,
Obchody: Harrachov 600m,
Železničná stanica: Harrachov 2km,
Letisko: Praha - Ruzyně 175 km,
Nadmorská výška: 750 m,
Lyžiarsky areál / horská dráha: Čertova hora - Ryžoviště Harrachov 700m,
Bežkárska stopa: Harrachov 100m,
Skibus (ďalšia zastávka): Orea Hotel Sklar / Hotel Svornost 100m,
Zjazdovka k domu možná: nie,
Hotelová kyvadlová doprava: zadarmo,
Kyvadlová doprava na letisko: za poplatok na mieste, na požiadanie,
Detské vleky Zakouti: iba 300m od hotela.

Vybavenie: Recepcia, recepcia, hotelová hala / lobby, internetový kútik: zadarmo, W-Lan: zadarmo, výťah, parkovisko: za poplatok na mieste, CZK 160, - / Euro 6, - za noc, raňajková sála, jedáleň, reštaurácia, bar, seminárna miestnosť, konferenčná miestnosť, služba prania a žehlenia: za poplatok na mieste, obchod so suvenírmi, úschovňa batožiny: za poplatok na mieste.

Obytné: 1 lôžko sprcha / WC / balkón, kategória deluxe, ~ 23m²,
2-3 postele sprcha / WC / balkón, kategória deluxe, ~ 23m².

INTERIÉR IZIEB:
Preplnená detská postieľka možná vo všetkých druhoch izieb, sprcha / WC, sušič vlasov, župan k zapožičaniu: zadarmo, balkón / terasa: voliteľné, minibar: za poplatok na mieste, telefón: za poplatok na mieste, satelitná TV, WiFi: zadarmo za poplatok, Trezor: zadarmo, detektor dymu.

Jedlo a pitie: STRAVOVANIE ZAHRNUTÉ:
Raňajky, raňajky formou bufetu: studené a teplé s vitálnym kútikom,
možnosť rezervácie polpenzie: večera formou bufetu,
Vianočná večera (24. decembra): vianočný galavečer s 1 pohárom sektu na osobu, bohatý bufet bez nápojov,
Silvestrovská večera: slávnostný bufet s nápojom na privítanie, medzinárodná kuchyňa, polnočný bufet, živá hudba, ohňostroj a neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov + čapované pivo a vína pri pohári po celý večer.

Wellness a fitnes: ZAHRNUTÉ DO OBLASTI FITNESS A WELLNESS:
Pre deti od 0 rokov. Iba v sprievode dospelej osoby.
Krytý bazén: Pre deti od 0 rokov. Iba v sprievode dospelej osoby.
Krytý bazén: 12x6m, ~ 72m², parný kúpeľ, sauna, vírivka,
Otváracia doba: krytý bazén denne od 9:00 do 21:00, wellness denne od 13:00 do 21:00, po 19:00 iba pre dospelých.

KÚPENÉ V OBLASTI SPÔSOBILOSTI A WELLNESS:
Beauty centrum, masáže.

Zábava: ZÁBAVA ZAHRNUTÁ:
Posilňovňa, Harrachov Card.

NABITÁ ZÁBAVA:
Stolný tenis, biliard, 10% zľava na viacdenné skipasy do lyžiarskeho areálu Ski Areal Harrachov v zimnej sezóne, 10% zľava na lyžiarsku školu v hoteli v zimnej sezóne, 10% zľava na požičovňu lyží v hoteli v zimnej sezóne neobmedzené využitie hotelového bezplatného skibusu v zimnej sezóne.

Rôzne: Kreditné karty: debetná / EC karta, MasterCard, Visa, American Express, bezbariérový prístup: Áno, príchod od: 15:00, odchod do: 12:00


Minis a Maxis: DETI:
Detská postieľka: na požiadanie, herňa, detské menu, vysoká stolička, starostlivosť o deti: celodenný animačný program nielen pre deti (6-krát týždenne v cestovnom období od 25. decembra 2020 do 31. marca 2021)

DETI PO DETI:
Starostlivosť o deti: na požiadanie.


Užitočné informácie: POPLATOK SPLATENÝ NA STRÁNKE: Rekreačný poplatok: 1 EUR - 2 EUR na osobu / noc (od 18 rokov) .ZVIERATÁ: 17 EUR - za deň za poplatok na mieste bez zohľadnenia že až do odvolania vo všetkých krajinách súvisiace s korunou môžu mať oficiálne objednané podmienky vplyv na dovolenku, zahŕňajú tiež obmedzenia výkonu v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, starostlivosť o deti a úradné požiadavky môžu byť upravené v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu