Orea Hotel Pyramida

načítavam...
Umiestnenie:
Štvorhviezdičkový hotel má výhodnú polohu v centre Prahy a ponúka veľa možností na spoznávanie okolia. Najbližšie letisko je Praha (PRG), vzdialenosť je približne 10 km.

Zariadenie:
Ubytovanie víta hostí celkovo 336 izbami. Hostia sú srdečne vítaní v recepcii. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - zmenáreň, bankomat, platená služba stráženia detí, izbová služba, práčovňa, biznis centrum a sekretárske služby. Hostia môžu surfovať na internete pomocou WiFi a zostať v kontakte s vonkajším svetom. Personál služby organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Tovar pre dennú potrebu je možné zakúpiť v supermarkete. Obchod so suvenírmi ponúka možnosť vziať si so sebou suveníry z dovolenkového domu. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta s vlastným autom.

Ubytovanie:
Klimatizácia zaisťuje v izbách príjemnú vnútornú klímu. O prístelky je možné požiadať. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi. Dom ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Športové a voľnočasové aktivity sú k dispozícii od hotela aj od poskytovateľov tretích strán. Hostia môžu nájsť príjemnú rovnováhu medzi športom a relaxáciou plávaním v krytom bazéne. Hostia si môžu vychutnať pekné počasie na terase. Existuje mnoho možností, vrátane posilňovne, sauny a masáží.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je lobby bar. Je možné rezervovať plnú penziu. Na raňajky, obed a večeru si hostia môžu pomôcť lahodným bufetom alebo si objednať menu (na obed a večeru).

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu