Occidental Praha Five

načítavam...
Umiestnenie:
Tento mestský hotel sa nachádza asi 2 km od centra Prahy. Bary, reštaurácie a rôzne obchody sú vzdialené približne 5 minút. Vďaka zastávke pred dverami je možné oblasť preskúmať aj mestskou hromadnou dopravou. Letisko Praha (PRG) je vzdialené asi 15 km.

Zariadenie:
Feel Good môžu hostia v troch junior suites, a tam je 5 jednolôžkových a 126 dvojlôžkových izieb. V klimatizovaných ubytovacích hostí v hale s 24-hodinová recepcia a 24-hodinová check-in sú vítané/out servis. Jednotlivé poschodia sú ľahko prístupné výťahom alebo po schodoch. Hostia ubytovacieho zariadenia dostane nápoj na privítanie pri príchode. Zariadenie sa skladá z šatňou a trezorom. Wi-Fi vo verejných priestoroch umožňuje cestovateľ zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Zaparkovať svoje auto, hostia nájdu garáž (za poplatok) a parkovisko (za poplatok). Medzi ďalšie vybavenie patrí stráženie detí, lekárska pomoc,izbová služba a práčovňa.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Izby s kobercami majú manželskú posteľ alebo posteľ king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež mini chladnička a čajník / kávovar. Pre väčšie pohodlie cestujúcich je k dispozícii žehliaca sada. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV, rádia a WiFi. Súčasťou interiéru kúpeľne je sprchovací kút a vaňa. Denne môžete využívať sušič vlasov, kozmetické zrkadlo a župany. Je možné rezervovať izby pre vozíčkarov s bezbariérovými kúpeľňami. Ubytovanie ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Pri bazéne (slaná a sladká voda, vyhrievané bazény) (za poplatok) sa nachádzajú vnútorné a detské bazény. Za pekného počasia vám vytúžené ochladenie pomôže ponor do vonkajšieho bazéna. Prázdniny si môžete vychutnať na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Vírivka láka svaly na relaxáciu (za poplatok). Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Osviežujúce nápoje sú ponúkané v bare pri bazéne. Existujú rôzne možnosti, vrátane wellness centra, parného kúpeľa, masáží a solária. O deti sa s láskou stará v miniklube (za poplatok).

Stravovanie:
Vybrať si môžete z rôznych stravovacích zariadení, ako je jedáleň, raňajková sála a bar. K dispozícii je vám klimatizovaná nefajčiarska reštaurácia s detskými stoličkami a fajčením. Ubytovanie ponúka polpenziu a plnú penziu ako rezervovateľné stravovacie služby. Bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere sú vynikajúce a rozmanité.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu