Occidental Praha

načítavam...
Umiestnenie:
Tento moderný hotel sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti kúsok od centra Prahy. Verejná doprava je vzdialená asi 100 m a do starého mesta sa dostanete za 15 minút. Letisko Ruzyně je vzdialené asi 30 minút jazdy.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel ponúka 178 dvojlôžkových izieb a 15 junior suít. Dom ponúka vstupnú halu a recepciu. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodiskom. V objekte sa nachádza šatňa, úschovňa batožiny a trezor. Cestujúcim vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú aj bezbariérové ​​zariadenia. Na nákupy a prechádzky môžete využiť supermarket, obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. Súčasťou ubytovacích zariadení je tiež novinový stánok. Ak prichádzate autom, môžete ho zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi poskytované služby patrí stráženie detí, izbová služba a práčovňa.

Ubytovanie:
Všetky izby majú kúpeľňu - klimatizácia a kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Izby s kobercami majú manželskú posteľ. O prístelky je možné požiadať. K dispozícii je tiež trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička, malá chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Najlepšie pripojenie na internet ponúka pripojenie na internet, telefón, televízor a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou interiéru kúpeľne je sprchovací kút a vaňa. K ďalšiemu pohodliu patrí sušič vlasov. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Športové a zábavné možnosti hotela sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Opaľovať sa môžete na slnečnej terase. Rôzne ponuky zahŕňajú rôzne, vrátane tenisových a masážnych procedúr.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. Ubytovanie poskytuje rezervovateľné stravovacie služby pre prenocovanie vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Podávajú sa raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:
Ako platobné prostriedky sú akceptované hlavné kreditné karty ako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu