Hilton Prague

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel je centrálne umiestnený na pravom brehu Vltavy. Najbližšia stanica metra Florenc je vzdialená asi 300 metrov od budovy hotela. K početným historickým pamiatkam a nákupným možnostiam, ako aj k rušnému nočnému životu v meste sa ľahko dostanete mestskou hromadnou dopravou alebo pešo. Objavte známe miesta a námestia v Prahe, ako napríklad Václavské námestie a Staromestské námestie (asi 1 km), Karlov most a Židovská štvrť (asi 2 km) a Hradschin, slávny Pražský hrad (asi 4 km). km).

Zariadenie:
Hostia si môžu vybrať medzi jedným z 32 apartmánov. Klimatizovaný hotel víta hostí v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou registráciou a odhlásením. Na väčšinu poschodí vedie výťah. K ubytovacím zariadeniam patrí šatňa, trezor a zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Dom má bezbariérové ​​zariadenie. K dispozícii sú aj obchody. V hoteli je tiež novinový stánok. Ak prichádzate autom, môžete ho zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. K dispozícii je stráženie detí (za poplatok), izbová služba, práčovňa a kaderníctvo.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou. O dobrú vnútornú klímu sa stará klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Izby s kobercami majú manželskú posteľ alebo posteľ king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička, malá chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Pre väčšie pohodlie cestujúcich je k dispozícii žehliaca sada. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV, rádia, budíka a WiFi (za poplatok). Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Sušič vlasov a župany môžete použiť na každodenné použitie. Je možné rezervovať bezbariérové ​​izby s bezbariérovými kúpeľňami. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Sladkovodný bazén s príjemne temperovanou vodou vo vnútri zaručuje osviežujúcu zábavu pri kúpaní. Pohodlné ležadlá sú k dispozícii na slnečnej terase. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Ak máte náladu na cvičenie, môžete si zahrať tenis a golf. V dome sa môžete venovať rôznym halovým športom, ako je fitnes štúdio a za poplatok aj squash, gymnastika a aerobik. Hotel ponúka rôzne možnosti wellness, ako sú kúpele, sauna a parný kúpeľ. Za poplatok môžu hostia tiež využiť salón krásy, masáže a solárium. Zábavný program zahŕňa detský klub a kasíno.

Stravovanie:
Na výber máte z rôznych stravovacích zariadení, ako sú raňajková miestnosť, kaviareň a bar. V reštaurácii sú rozmaznávané kulinárske špeciality (nefajčiarske, klimatizované a vysoké stoličky). Ubytovanie ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby prenocovanie vrátane raňajok a polpenzie. Kontinentálne raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi bufetom, à la carte a jedálnym lístkom. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho má dom špeciálne ponuky stravovania.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu