Esplanade Spa & Golfresort

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti s výhľadom na mesto. Mariánské Lázně sú známe kúpeľné mesto v strednej Európe, iba asi 12 km od česko-nemeckých hraníc. Mesto bolo magnetom pre návštevníkov už asi 2 storočia a má viac ako 40 prírodných minerálnych prameňov, nádhernú secesnú architektúru, historické kolonády a malebné okolie. Medzi návštevníkmi sú Goethe, Strauss, Kafka, Kipling, Nobel a mnohí ďalší. Anglický kráľ Eduard VII navštívil mesto 9-krát. V dnešnej dobe sú Mariánske Lázně pulzujúcim mestom plným historických svedkov a športových udalostí. Hotel je vzdialený asi 300 m od najbližších spojov verejnej dopravy a centra mesta, asi 500 m od najbližších reštaurácií, barov a nákupnej ulice a pamätihodností ako hrad Königswarte (asi 15 minút jazdy) a hrad Hochpetsch ( asi 30 minút jazdy).

Zariadenie:
Hostia môžu pohodlne a pohodlne spať v 19 juniorských a 6 apartmánoch a hotel má tiež 63 dvojlôžkových izieb. Hostia sú vítaní v hale s recepciou a odhlásením. Na väčšinu poschodí sa dostanete výťahom. Súčasťou zariadenia je šatňa, trezor a zmenáreň. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku (za poplatok). Bicykle je možné za poplatok zaparkovať v existujúcej pivnici s bicyklami. Medzi ďalšie možnosti patrí služba stráženia detí (za poplatok), lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kaderníctvo. Aktívni cestovatelia, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, určite ocenia požičanie bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Izby s kobercami sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Súčasťou štandardnej výbavy je aj mini chladnička. Pre väčšie pohodlie cestujúcich je k dispozícii žehliaca sada. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV a rádia. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Denne môžete využívať sušič vlasov, kozmetické zrkadlo a župany. Je možné rezervovať bezbariérové ​​izby s bezbariérovými kúpeľňami. Hotel ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Areál bazéna s vonkajšou a vnútornou časťou vás pozýva na relaxáciu a kúpanie (za poplatok). Prázdniny si môžete vychutnať na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Vírivka vás zláka na uvoľnenie svalov (za poplatok). Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Osviežujúce nápoje sú podávané v bare pri bazéne. V okolí sa môžete venovať rôznym športovým aktivitám, ako je cyklistika / horská cyklistika a jamkovisko a za poplatok tenis, volejbal, minigolf, golf a jazda na koni. Ubytovanie ponúka rôzne spoplatnené športové aktivity vo vnútornom areáli, napríklad fitnes štúdio, stolný tenis, badminton, biliard a squash. Hotel ponúka rôzne možnosti wellness, ako sú kúpele a solárium. Za poplatok môžu hostia tiež využívať saunu, parnú miestnosť, kozmetický salón a masáže.

Stravovanie:
Na výber máte z rôznych stravovacích zariadení, ako je jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznávaní kulinárskymi špecialitami v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). Ako rezervovateľné stravovacie služby ponúka hotel ubytovanie na jednu noc vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Kontinentálne raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi à la carte a jedálnym lístkom. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Ubytovacie zariadenie poskytuje špeciálne stravovacie ponuky.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu