EA Hotel Embassy Prague

načítavam...
Umiestnenie:
Tento mestský hotel sa nachádza v centre Prahy, v tichej bočnej ulici v blízkosti najzaujímavejšieho bulváru pre turistov. Václavské námestie je len kúsok od hotela. Okolo námestia Republiky nájdu hostia množstvo reštaurácií, barov, kaviarní a nočných miest. Dostanete sa po 600 metroch. Okrem toho je v bezprostrednej blízkosti hotela nespočetné množstvo nákupných možností. Atrakcie ako Národné múzeum a Staromestské námestie sú vzdialené necelých 20 minút chôdze. K dispozícii sú odkazy na verejnú dopravnú sieť asi 200 metrov od hotela. Medzinárodné letisko Ruzyně je vzdialené asi 17 km.

Zariadenie:
Hostia môžu stráviť svoj pobyt v príjemnom prostredí 41 izieb, 4 junior suity, suity a 35 dvojlôžkových izieb. V tomto hoteli s výťahom a 24-hodinovou recepciou sa môžu hostia veľmi flexibilne registrovať a odhlasovať. Hotel má trezor, zmenáreň, izbovú službu, práčovňu a konferenčnú miestnosť. Wi -Fi pripojenie na internet je k dispozícii. Tí, ktorí prídu autom, ich môžu zaparkovať na parkovisku pri ubytovaní.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zaisťujú v izbách príjemnú vnútornú klímu. V izbách s kobercom je k dispozícii manželská posteľ. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K štandardnému vybaveniu patrí aj príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Telefón s priamou voľbou, televízor so satelitným / káblovým príjmom a Wi -Fi pripojenie na internet (bezplatne) ponúkajú najlepší komfort počas dovolenky. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov. Rezervovať je možné aj bezbariérové ​​izby s bezbariérovými kúpeľňami. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vírivka v kúpalisku sľubuje príjemný relax. Vo svojom voľnom čase môžu hostia využívať rôzne zariadenia, ako napríklad posilňovňu, kúpele a saunu a masáže za poplatok.

Stravovanie:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad reštaurácia (s detskými stoličkami pre deti), raňajková miestnosť a bar. Ubytovanie ponúka ubytovanie vrátane raňajok, ako služby rezervácie jedál. Bohaté raňajky formou bufetu vás ráno vylákajú z postele.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu