Duo

načítavam...
Umiestnenie:
Nachádza sa v severnej časti Prahy a je asi 6 km od centra mesta. V blízkosti sa nachádza jedno z najväčších nákupných centier v krajine. Máte tiež prístup k verejnej doprave. Nové stanice metra Střížkov je len v prednej časti hotela a ponúka hosťom možnosť ľahko dostať do centra mesta v priebehu niekoľkých minút 10th Na letisko je cca. 20 km ďaleko.

Zariadenie:
V klimatizovanom hoteli môžete prespať v jednom z 34 apartmánov a jednej zo 607 dvojlôžkových izieb. V zariadení sú vítaní hostia v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou registráciou / odhlásením. K dispozícii je výťah, ktorým sa dostanete na väčšinu poschodí. K dispozícii je tiež úschovňa batožiny, trezor a zmenáreň. Hostia majú prístup k internetu vo verejných priestoroch cez WiFi (za poplatok). Hotel má bezbariérové ​​zariadenie. Existuje tiež množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzky a prechádzky. K pozemku patrí krásna záhrada a detské ihrisko. Súčasťou ubytovacích zariadení je aj herňa. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho za poplatok zaparkovať na hotelovom parkovisku. Medzi poskytované služby patrí izbová služba, práčovňa a kaderníctvo.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - klimatizácia a kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Izby s kobercami majú manželskú posteľ alebo posteľ king. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Prístup na internet, telefón, TV, rádio, budík a Wi-Fi pripojenie na internet (zadarmo) poskytujú najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sušič vlasov. Je možné rezervovať bezbariérové ​​izby s bezbariérovými kúpeľňami. Dom ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú skvelé pre bežné aqua školenia a aktívny odpočinok. Na terase môžu hostia užívať pekného počasia. Ubytovanie ponúka celý rad možností poplatkov pre fyzické aktivity v krytom priestore, napríklad, posilňovňa, biliard, šípky a bowling. Hotel ponúka kúpele rôzne aplikácie, vrátane kúpele, kozmetický salón a solárium, a za príplatok, sauna a masáže. Za zábavou má kasíno.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. Hostia sa môžu tešiť na kulinárske špeciality v klimatizovanej nefajčiarska reštaurácia s oddelenou fajčiarskou časťou. Pestrá raňajky formou čaká hostí na raňajky, na obed, tak à la carte. Menu je možné objednať na večeru.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu