Design Hotel Neruda

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza na Nerudovej ulici v takzvanej Malej Prahe. Ulica vedie z hornej časti Malostranského námestia až k Pražskému hradu a Katedrále svätého Víta. Bola to časť Königsstrasse, ktorá viedla od Karlovho mosta až k hradu. Hotel je vzdialený len čo by kameňom dohodil od najslávnejších pamiatok mesta vrátane Karlovho mosta, Staromestského námestia, pražského Nového Mesta a Václavského námestia.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 6 jednolôžkových a 28 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená nepretržite. K dispozícii je výťah, ktorým sa dostanete na väčšinu poschodí. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, zmenáreň, TV miestnosť, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Vďaka prístupu na internet vo verejných priestoroch môžu byť hostia v kontakte s vonkajším svetom. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kúpeľňou a klimatizácia je ovládateľná klimatizáciou. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Pre väčšie pohodlie cestujúcich je k dispozícii žehliaca sada. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV a WiFi (za poplatok). Kúpeľňa so sprchovacím kútom je vybavená sušičom vlasov. Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Hotel ponúka kúpele za poplatok. Pre deti je pripravený zábavný program.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Bohaté raňajky formou bufetu vás ráno budú lákať z postele.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu