Corinthia Hotel Prague

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v Prahe pri stanici metra Vyšehrad (trasa C), 100 m od kongresového centra a 2 zastávky (1,5 km) od centra mesta. Bary a reštaurácie nájdete v okruhu cca. 100 m od hotela je Václavské námestie cca. 1,5 km a Vyšehrad cca. 2 km. Letisko Praha Ruzyně je vzdialené asi 20 km.

Zariadenie:
Hostia sú ubytovaní v klimatizovanom hoteli v jednom z 22 apartmánov alebo 16 apartmánov junior. V ubytovacom zariadení sú vítaní hostia v hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a službou registrácie a odhlásenia s nepretržitou prevádzkou. Na väčšinu poschodí vedie výťah. K vybaveniu patrí šatňa, trezor a zmenáreň. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel má bezbariérové ​​ zariadenie. Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody ponúkajú zábavu pri nakupovaní. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa. Keď prídete autom, môžete ho zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku. Medzi poskytované služby patrí stráženie detí, izbová služba, práčovňa a kaderníctvo. Obchodné centrum vám ochotne pomôže s obchodnými záležitosťami a ponúka fax.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - klimatizácia a kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Väčšina izieb má terasu, ktorá vás zve k odpočinku. Izby s kobercami majú manželskú posteľ alebo posteľ king. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K štandardnej výbave patrí aj príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Pre väčšie pohodlie cestujúcich je k dispozícii žehliaca sada. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV, rádia a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Sušič vlasov a župany môžete použiť na každodenné použitie. Je možné rezervovať bezbariérové ​​izby s bezbariérovými kúpeľňami. Dom ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Sladkovodný bazén (za poplatok) ponúka čiastočne vyhrievané vnútorné a vonkajšie bazény. Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Vírivka v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Hotel ponúka rôzne platené športové aktivity vo vnútorných priestoroch, napr. telocvičňa, bowling, gymnastika a aerobik. Ubytovanie ponúka rôzne procedúry v kúpeľoch, vrátane kúpeľov, sauny, kozmetického salónu, solária a za príplatok parný kúpeľ a masáže.

Stravovanie:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako sú jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar.Komplifikovaní sú v klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii so samostatným priestorom pre fajčiarov. Dom ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane prenocovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý začiatok dňa. Na obed a večeru je k dispozícii výber z bufetu, à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho hotel poskytuje špeciálne stravovacie služby.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu