Clarion Congress Hotel Olomouc

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel a kongresové centrum sa nachádza priamo oproti hlavnej vlakovej stanici v Olomouci, v tesnej blízkosti historického centra mesta.

Zariadenie:
Páčil hotel víta cestujúcich na celkom 125 izieb vítané. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. K dispozícii je výťah, pričom väčšina podlahy sú prístupné. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, platené stráženie detí, izbová služba, kaderníctvo, konferenčná miestnosť a business centrum. Wi-Fi na verejných miestach umožňuje hosťom zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Dom ponúka bezbariérovom zariadení. Ak prídete autom, môžu hostia tento park v garáži (za poplatok), alebo na parkovisku (za poplatok).

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kúpeľňou a klimatizácia je ovládateľná klimatizáciou. V izbách je manželská posteľ. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež mini chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi. Súčasťou interiéru kúpeľne je sprchovací kút a vaňa. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sušič vlasov. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Športové a zábavné možnosti hotela sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Hostia si môžu vychutnať pekné počasie na terase. Existujú rôzne možnosti, vrátane posilňovne, kúpeľov a masáží.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, raňajková miestnosť a bar. Je možné rezervovať ubytovanie s raňajkami.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu