Art Nouveau Palace Prag

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v centre mesta, pár krokov od Václavského námestia. Historické pamiatky sú ľahko dostupné pešo. V blízkosti hotela sa nachádzajú aj rôzne obchody, nákupné možnosti a možnosti zábavy.

Zariadenie:
Prenocovať môžete v klimatizovanom hoteli v jednom z 10 apartmánov a v jednej zo 114 dvojlôžkových izieb. V zariadení sú hostia vítaní vo vstupnej hale s 24-hodinovou recepciou a službou 24-hodinovej registrácie / odhlásenia. Na jednotlivé poschodia sa dostanete pohodlne výťahom alebo po schodisku. Súčasťou ubytovacích zariadení je šatňa, trezor a zmenáreň. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. K dispozícii je vám aj bezbariérový prístup. V hoteli je aj knižnica. Pri príchode autom ho môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku (za poplatok). K dispozícii je služba stráženia detí (za poplatok), lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa. K dispozícii je aj kyvadlová doprava. Aktívni cestovatelia, ktorí chcú objavovať okolie na bicykli, ocenia službu požičovne bicyklov.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou a dobrú vnútornú klímu zaisťuje klimatizácia a individuálne regulovateľné kúrenie. Izby s kobercom sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež malá chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Prístup k internetu, telefón, televízia, rádio, DVD prehrávač a WiFi poskytujú ten najlepší komfort počas dovolenky. K dispozícii sú aj papuče. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Sušič vlasov a župany môžete použiť na každodenné použitie. Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
K dispozícii je množstvo možností, vrátane cyklistiky / horskej cyklistiky, tenisu, potápania, posilňovne, kúpeľov, sauny a masáží.

Stravovanie:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii čakajú na cestovateľov rôzne špeciality. Ubytovanie ponúka polpenziu a plnú penziu ako rezervovateľné stravovacie služby. Kontinentálne raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. Na obed a večeru sú k dispozícii rôzne jedlá à la carte.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu