Aida

načítavam...
Umiestnenie:
Tento hotel sa nachádza v atraktívnej lokalite s výhľadom na celú Prahu a je vzdialený len 5 staníc metrom od Václavského námestia, hlavné pražskej štvrti s mnohými obchodmi, reštauráciami a trhy.

Zariadenie:
Hotel s radosťou víta hostí v celkom 47 izbách. Hostia sú vítaní v hale s recepciou a službou registrácie a odhlásenia. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodiskom. Ubytovanie ponúka rôzne vymoženosti, ktoré zabezpečia pohodlný a relaxačný pobyt, vrátane zmenárne, práčovne a konferenčnej miestnosti. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Dom má bezbariérové ​​ zariadenie. Ak prichádzate vlastným autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku. Cestujúcim je k dispozícii aj úschovňa bicyklov. Aktívni cestovatelia, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, určite ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
K ubytovaniu sú vybavené kuchynkou a sociálnym zariadením. Vo všetkých izbách patrí trezor a minibar. Chladnička, mini chladničkou a čaj/kávovar sú tiež zahrnuté ako štandard. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s pripojením k internetu, telefónom, TV, rádiom a Wi-Fi. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Okrem toho, sušič vlasov. Ubytovanie ponúka medzi rodinné izby a izby.

Šport / zábava:
Kasíno ponúka zábavu a zábavu.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je jedáleň, raňajková miestnosť a bar. Každé ráno sa podáva bohaté raňajky formou bufetu sa pripravuje. Tiež špeciálne jedlá sú k dispozícii, vrátane diétne požiadavky.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu