Vita Park Hotel & Villas

načítavam...
Poloha: Rodinný rezort sa nachádza uprostred krásneho parku Albena a je vzdialený asi 900 metrov od pláže. V bezprostrednej blízkosti nájdete obchody, reštaurácie a ďalšie možnosti zábavy. Hosťom je k dispozícii bezplatná kyvadlová doprava (9:30 - 17:00).

Vybavenie: Tento plne klimatizovaný hotel pozostáva z celkom 268 izieb a ponúka hosťom recepciu s úschovňou trezorov (za poplatok), lobby s lobby barom, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia a plážová reštaurácia. Vonku sa nachádza bazén s barom pri bazéne. Plážový slnečník a dve plážové lehátka sú zahrnuté v izbe na pláži. Osušky a podložky sú k dispozícii za poplatok. Hostia hotela majú počas svojho pobytu neobmedzený prístup do aquaparku "Aquamania" (1.6.-15.9., Povolenie počasia, voľné využívanie vodných tobogánov a bazénov, lehátok a slnečníkov podľa dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu so sprchou, telefón, klimatizáciu, káblovú TV, Wi-Fi a terasu alebo balkón. Je možné si ich rezervovať aj ako dvojlôžkovú izbu na jedno použitie.
Supersparzimmer: Môžu byť inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby na neprednostnom mieste.
Rodinná izba: Skladá sa z dvoch dvojlôžkových izieb, každá s 1 kúpeľňou so spojovacími dverami.
Vila: Vila (35m²) pozostáva z obývacej izby s rozkladacou pohovkou a samostatnej spálne s manželskou posteľou a izby s 2 samostatnými posteľami (je možné poskytnúť detskú postieľku), sprcha / WC, kuchynka, chladnička, telefón, káblová TV, klimatizácia a zariadený balkón. Vily sa nachádzajú na pozemku a ponúkajú nádherný výhľad do parku.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Raňajky od 7:30 do 10:00, obed od 12:00 do 14:00 a večera od 18:00 do 21:00. Tématické večery: bulharská kuchyňa, morské plody alebo talianska kuchyňa. Reštaurácia na pláži ponúka ľahký obed od 12:00 do 14:00 a občerstvenie od 14:00 do 15:00. Nápoje dostupné počas otváracích hodín od 12:00 do 15:00. Teplé a studené nápoje, bulharská pálenka, víno a pivo v baroch od 10:30 do 23:00 vrátane.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: Šesťkrát týždenne zábava, herné predstavenia a tematické večery.
V sezóne leto 2020 bude pre hostí v Albene okrem príslušnej hotelovej animácie organizovaný 7-krát týždenne ďalší program podujatí. Informácie o tom od účastníkov konferencie v hoteli.
Hostia rezortu Albena majú k dispozícii nový program „Šport okolo“. Hostia sa môžu zúčastniť rôznych nezávislých športových programov v rôznych hoteloch a prípadne sa zúčastniť športových programov. Či už skupinové kurzy, plážový volejbal alebo aerobik na pláži - hosť môže cvičiť slobodne a nezávisle na hotelovom komplexe v celom rezorte. Program „Šport okolo“ dáva každému záujemcovi túto príležitosť. Informácie poskytuje športový animátor v hoteli.

Zahrnuté športy: stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, futbal, step aerobik, vodná aerobik, šípky, šachy a backgammon.

Šport za poplatok: tenis, jazda na koni, surfingová škola, požičovňa bicyklov (čiastočne miestnymi poskytovateľmi) sú hosťom k dispozícii v rezortoch Albena za poplatok.

Detský program: detský klub, detský bazén a detské ihrisko. detské menu. Animačný program pre deti od 4 do 12 rokov s mini diskom a veľa hier.

Wellness: Vo wellness & spa centre hotela PrimaSol Hotel Ralitsa Superior nájdete termálny areál so saunou, parným kúpeľom, vírivkou, krytý bazén s minerálnou vodou, fitnescentrum a kardio tréning, terapeutický priestor pre vane, tepelnú terapiu, fyzioterapiu, masáže a kozmetika. Všetko za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii zdarma hotelovým hosťom vo verejných priestoroch, pri bazéne a na pláži.

Poznámky: Domáce zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok).
***
Bezbariérový hotelový komplex.
1. Na požiadanie je možné rezervovať bezbariérovú dvojlôžkovú izbu.

Poznámka 2: Kontakt:
Vita Park
Tel.: +359 57 962 282
Fax: +359 57 962 855 alebo +359 57 962 575
Mail:

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) kvôli nízkemu počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu