Mura

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Priamo na pláži, Hotel Mura v fantastickom mieste letoviska Albena a zapôsobil svojím klasickým terasovitou architektúrou, vedľa hotela Slavuna a Gergana.
Dlhá piesočná pláž je plytké more a fantastické umiestnenie priamo susedí s prírodnou rezerváciou "Baktata" ponúkajú umiestnenie rekreáciu a slnečných prázdnin. Do centra sa dostanete za pár minút pešo, malý elektrický vláčik (za poplatok), je k dispozícii až do večerných hodinách tiež k dispozícii, aby bolo možné ľahko dostať do všetkých zaujímavých objavné body v Albena. Podriadené príjemný hotel vybavenie hotela pláž atraktívne najmä pre rodiny s deťmi

Vybavenie: Okrem priateľskej a svetlej vstupnej haly s 24-hodinovou recepciou ponúka obľúbený plážový hotel v roku 2020 celkovo 187 novo zariadených izieb s výhľadom na park alebo more. Vonkajší areál ponúka niekoľko bazénov a samostatné detské bazény (spoločné s hotelmi Gergana a Slavuna), plochy na opaľovanie, ležadlá a slnečníky, ktoré sú hosťom k dispozícii tu a na pláži bezplatne (podľa dostupnosti).
All-inclusive jedlo súčasťou vášho zájazdu, takže si môžete vychutnať po celý deň chutnou gastronomickou ponuku tu. Známy predovšetkým pre štamgastov kuchyni domu slúžil na raňajky, obed a večeru bohaté bufetové reštaurácii. Počas dňa môžete tiež získať občerstvenie pre medzi jedlami. Miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje sú podávané v otvorených barov každý.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: jasný, veselá izby, 18m², s výhľadom do parku, dvojlôžkom alebo dvomi samostatnými lôžkami, klimatizáciou, satelitný TV, varná kanvica, kúpeľňa so sprchou/WC; Sušič vlasov, make-up zrkadlo, minibar (platenie.), Telefón a balkón, k dispozícii aj na jednorazové použitie, s prístelkou je rozkladacia pohovka k dispozícii.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: má navyše nádherný výhľad na pláž a more. K dispozícii aj pre jednorazové použitie.
Super Saver Room: Všeobecne platí, že rozpočet miestnosť odlišná od štandardných izieb v umiestnení, zariadení a veľkosti.
Apartmán s výhľadom na more 1 SZ: Apartmány ponúkajú dostatok komfortu a priestoru 45m². S oddelenou spálňou a obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, klimatizáciu, TV, Wi-Fi (zdarma), trezor a mini bar, telefón, kúpeľňa so sprchou/WC, sušič vlasov, 2x balkón (zariadený)

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: plná penzia formou bufetu v reštaurácii, navyše denné občerstvenie (15-17 hodín) a ľadu (11-17). Miestne alkoholické a -Bezplatné nápoje, nealkoholické nápoje a teplé nápoje inkluzívne a dáva absolútnu rel do príslušných otvorených baroch od 10 do 23 hod destilátov, koktailov, čipy sú k dispozícii za príplatok. Po 23 hod, všetky nápoje za zaplatenie.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: Hostia môžu navštíviť hneď vedľa prehliadky v Gergana Beach.
Pre sezónu leto 2020 navyše jedna udalosť Program 7 je k dispozícii pre hostí v Albena k dispozícii, okrem príslušné animáciu hotel, niekedy hostil týždeň. Informácie o zabávači v hoteli.
Hostia Albenaer je nový "Športový Around" programu. Hostia sa môžu zúčastniť rôznych nezávislých športových programov v rôznych hotelov a zúčastňuje sa podľa potreby v športových programoch - lekcií, či, plážový volejbal, aerobik na pláži, môžete sa slobodne a nezávisle operovať z komplexného športovcov v celom areáli hosť - "Športový Around" dáva niekto zaujímal príležitosť. Info, hostia nájdu športové animátor pri hoteli.

Šport v cene: plážový volejbal, posilňovňa, stolný tenis, šípky,
biliard

Športové a zariadenia: vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži, požičovňa bicyklov

Detský program: Pre mladšie hostí detské zábavy, činí jej farebné program pre veľa zábavy. Ihrisko je tiež medzi rodiny s deťmi zariadení a na vyžiadanie je možné zapožičať detské postieľky zadarmo

Wellness: masáže za poplatok, jacuzzi v bazéne (za poplatok)

Hotel služby: Wi-Fi zadarmo k dispozícii vo všetkých verejných priestoroch, hotelový trezor na recepcii, úschovňa batožín, bicyklov, obchod so suvenírmi, Zmenáreň žehlenie Wi-Fi/práčovňa, 24 hodín denne, automat na nápoje, obchod so suvenírmi, noviny, verejné parkovisko pred hotelom (cca 20BG/deň)

Poznámky: Tento hotel je bezbariérový.

Poznámka 2: Na požiadanie a za poplatok sú povolené domáce zvieratá (max. 5 kg).

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu