Laguna Mare & Laguna Garden - Laguna Mare

načítavam...
Umiestnenie: Rôzne a obľúbené hotel sa nachádza na začiatku pešej oblasti, tzv. "Ulica umelcov" - s mnohými obchodmi so suvenírmi a malými miestnymi. Pláž je asi 100 metrov.
V bezprostrednej blízkosti je Medi-Spa centrum "Medica" v hoteli Dobrudja.

Zariadenia: LAGUNA MARE, jedna z pôsobivých, klasických allbenských hotelov s pevnou architektúrou podobnou kroku leží vo veľkom parku, ktorý obklopuje hotel. Hotel má 134 izieb, recepciu, lobby bar, internetový kútik a hlavnú reštauráciu. Vonkajší komplex má bazén s terasou, ležadlami a slnečníkmi. Na pláži sú dve plážové stoličky a obrazovka za izbu. Podmienky sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Všetky izby (18-20 m²) sú moderne vybavené a sú vybavené sprchou/WC, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (nákladové rastliny) a balkón. Voliteľne tiež rezervateľný pre jedno použitie.
Super úspora izby: Spravidla sú sporiace rozmery štandardných izieb sú schopné vybaviť zariadenia a veľkosť ako dvojlôžková izba.
Rodinná izba: Rodinné izby sa skladajú z 2 dvojlôžkových izieb (približne 18 m²) so spojovacími dverami. Každý s 2 samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovkou, kachľovou podlahou, každej izbovej káblovej televízii., Telefón, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou/WC, sušič vlasov. Mini Chladnička (Poplatok za obsah/plnenie), okrem toho, každá izba má svoj vlastný vybavený balkón.

Možnosti stravovania: Raňajky: Raňajky formou bufetu od 7: 30-10 hodín. Posledné raňajky Raňajky do 11 hodín.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Všetky jedlá v bufetovej forme as týždennými zmenami s mottom bufetu. Raňajky (7: 30-10 AM), Obed (12: 30-14: 30 hod.), Večera (18: 30-21 Clock) a občerstvenie pri bazéne (11-17 hodín), posledné raňajky do 11 alkoholických a alkoholických nápojov 10-32 Hodinové lobby Bar Laguna Mare je k dispozícii denne od 10-23 AM GEÖ duchov a kokteilov sú k dispozícii na dodatočnú platbu. Po 23 hod. Všetky nápoje sú povinné.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: 6-krát týždenne Entertainment, Živá hudba, tanečné večery, tému večer a hry (spoločná animácia pre Laguna Garden a Laguna Mare)
V lete 2020, pre hostí v Albene, okrem hotela Animation Extra Event Program 7-krát Týždeň je organizovaný. Informácie o animátoroch v hoteli.
Hostia hotely Albena sú k dispozícii nový program "Športy v okolí". Hostia si môžu vychutnať rôzne nezávislé športové programy v rôznych kurzoch hotelov, plážový volejbal alebo aerobik na pláži - hosť môže byť bezplatný a nezávislý od hotelovej oblasti sporty v celom stredisku. "Športy v okolí" dáva všetkým záujem o túto možnosť. Informácie nájdu hostí v hoteli Športový animátor.

Šport Zahrnutý: stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, plážový futbal, krok-aerobik, voda gymnastika, šípky, šach.

Šport Za poplatok: Tenis, Tenisová škola, plávajúca škola, parasailing, pedálové lode, banánové lode, potápanie, jazda na koni, surfové škola, požičovňa bicyklov (čiastočne prostredníctvom miestnych poskytovateľov) sú k dispozícii hosťom v albenských strediskách za poplatok.

Detský program: Detský klub a detský bazén s Miniaquaparkom (hotel "Laguna Garden"). Detský disk

Wellness: masáže sú za poplatok.

Hotelová služba: Práčovňa a služba žehliacej služby, Požičovňa áut, Zmenáreň. Bezpečný a chladničku za poplatok (recepcia).
Wi-Fi je k dispozícii pre hotelových hostí zdarma.

Poznámky: Preprava domácich zvierat je možná na požiadanie (Max 5KG, 25 € za deň)
Detské postieľky sú k dispozícii na požiadanie.

Poznámka 2: Kontakt:
Laguna Mare
Tel.: 359 57 962 295
Fax: 359 57 962 037
Mail:

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) kvôli nízkemu počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu