Laguna Mare & Laguna Garden - Laguna Garden

načítavam...
Poloha: Tento 4-hviezdičkový hotel má krásnu polohu uprostred veľkého parku a blízko golfového ihriska a je vzdialený iba 150 metrov od dlhej piesočnej pláže. Vďaka svojej polohe na začiatku pešej zóny v prímorskom letovisku Albena, takzvanej „Ulici umelcov“ s mnohými obchodmi so suvenírmi a malými barmi, hotel ponúka širokú škálu relaxácie, nákupov a výletov. K historickým a pôvabným pamiatkam i k vyhliadkovým výletným cieľom sa dostanete ako organizované jednodňové výlety alebo mestskou hromadnou dopravou. Čas prenosu cca 55 minút.

Vybavenie: Hotel, ktorý je obzvlášť obľúbený u nemeckých hostí, je rovnako vhodný pre páry, rodiny a osamelých cestujúcich. Sedemposchodová budova s ​​3 výťahmi má 127 izieb a je vzdialená iba 150 metrov od pláže. Súčasťou hotelového komplexu je klimatizovaná reštaurácia s krásnou vonkajšou terasou a vlastná cukráreň a snack bar. Lobby bar „Laguna Garden“ je otvorený denne od 10:00 do 23:00.
Vo vonkajšej časti nájdete priestranný bazén s oddeleným detským bazénom, ležadlá a slnečníky zdarma, rovnako ako pláž (2 ležadlá a 1 slnečník na izbu, podľa dostupnosti). Okrem toho je sezónne k dispozícii krytý bazén. Hotel má vlastný vonkajší tenisový kurt a krytý tenisový kurt (za poplatok).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Svetlé a moderné dvojlôžkové izby s rozlohou približne 18 m² majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku, kúpeľňu so sprchou / WC, sušič vlasov, klimatizáciu, káblovú TV, minibar (za poplatok), zariadený balkón s výhľad do parku. Možno si ich rezervovať na jedno použitie za príplatok.
Super Saver Room: Večera úspory izby sú vybavené rovnako ako dvojlôžkové izby, výhľad do parku môže z.T. byť zakázaná.
Rodinné izby: Rodinné izby sú vybavené dvoma samostatnými posteľami (100 cm / 200 cm), pohovkou a poschodovou posteľou. Ďalšie vybavenie zahŕňa kúpeľňu so sprchou / WC alebo vaňou / WC, sušič vlasov, klimatizácia, koberce, káblová TV, telefón a balkón.
Rodinná izba poschodie: Rodinné izby prepojené dverami sa skladajú z dvoch dvojposteľových izieb prepojenia (v závislosti cca 16m².). Všetky izby sú vybavené 2 samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovkou (rozkladacie), koberce, kúpeľňa so sprchou/WC alebo vaňou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, káblovú TV., Telefón a balkón.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Všetky jedlá formou bufetu. Každý týždeň sa meniace tematické večery. Raňajky - 7.30 - 10.00 Obed - 12.30 - 14.30 Bulharské nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 do 23 hodín Lobby bar Laguna Garden „10:00 - 23:00 Občerstvenie pri bazéne 15:00 - 17:00 Ľad 11:00 - 5:00 Dovezené liehoviny, koktaily a občerstvenie sú k dispozícii za príplatok. Po 23:00 sú všetky nápoje v okolí - do 30. júna a od 1. septembra; pri minimálnej dĺžke pobytu 7 nocí.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: 6-krát týždenne živá hudba, tanečné večery, tematické večery a herné predstavenia (spoločná animácia pre hotely Laguna Garden a Laguna Mare)
Nový program „Šport okolo“ je k dispozícii všetkým hosťom v Albene. Hostia sa môžu zúčastniť rôznych nezávislých športových programov v hoteloch v prímorskom letovisku Albena a na želanie zúčastniť sa športových programov, či už skupinových kurzov, plážového volejbalu alebo alebo aerobik na pláži, hosť sa môže zúčastniť Bezplatného a samostatného cvičenia v celom rezorte. Športovo blízke okolie poskytuje túto príležitosť každému záujemcovi. Hostia nájdu informácie od športového animátora v hoteli.

Športy za poplatok: jazda na koni, tenis, plavecká škola a vodné športy (čiastočne prostredníctvom miestnych poskytovateľov v meste a na pláži), ako aj mnoho ďalších športov v prímorskom letovisku Albena.

Program pre deti: miniklub, zábava pre deti, detské ihrisko, herňa a detské menu v reštaurácii.

Wellness: Hotel je len pár metrov od známeho kúpeľného centra Medika Albena. Toto je známe vďaka vynikajúcim ponukám rôznych kozmetických a liečebných programov.
Masáže v hotelovej hale je tiež možné za poplatok

Hotelová služba: parkovacie miesta (za poplatok), práčovňa, noviny, zmenáreň, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

Poznámky: Hotel je bezbariérový a vhodný pre ľudí s pohybovými problémami.

Poznámka 2: Domáce zvieratá sú potrebné za príplatok 25 € za domáce zviera (max. 5kg) a za deň.
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 40.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu